Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti normálisnak tartanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normálisnak tartanátok, ha az orvosotok puszival búcsúzna el (mint betegétől)?

Figyelt kérdés

Kicsit meglepődtem utólag.

Meg, ha e-mailben konzultálunk az e-mailek aljára is odaírja, hogy:

"Csók:-)"

Bár magáz. Igaz, soha nem is engedtem, hogy tegezzen.

Mindenesetre furi.


Egy elég laza, közvetlen pasi amúgy.



2015. nov. 9. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott megpuszilni a doktor úr. De ha ez a szokás, legközelebb adok neki búcsúzáskor.
2015. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
elég sokszor járhatsz oda, milyen orvos? nőgyógyász?
2015. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már több, mint orvos-beteg kapcsolat. :D
2015. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha nagyon jó csaj és a nemibeteggondozóban futottunk össze akkor örülnék :D Mert akkor ott lesz más is :D
2015. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. sebész (nem plasztikai)
2015. nov. 9. 14:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem fizikailag nem adott egy orvosom se puszit. Viszont amikor voltam interjúvolni, akkor úgy köszönt el, hogy "Csók!" :D Szakadtam magamban a röhögéstől :)
2015. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna. Nem érdekel, hogy laza, közvetlen, az legyen a barátaival a magánéletében. Legyen kicsit professzionálisabb.
2015. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Engem ugyan nem zavar :-) Csak furi.

Jófej pasasnak tartom egyébként és kiváló orvosnak is.

2015. nov. 9. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Tőlem a masszőröm köszönt el néha puszival.

De csak azért mert mindig hozzá mentem (gerincferdüléssel) és közben meg elbeszélgettünk. Néha mikor elmentem nyomott két puszit az arcomra. Én nem látok bele semmi rosszat, van felesége és nagy lánya is, szóval biztos nem nyomulásból volt.

2015. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Biztos annyira örült mert jól sikerült valami műtéted. Írtad hogy sebész. Én legszívesebben átöleltem volna a dokit és megpusziltam volna amikor jöttem el a kórházból műtét után. De aztán gondoltam mégse viselkedhet úgy 40 éves nő mintha 16 lenne és szeleburdi. Ezért inkább csak integettem neki Mielőtt beszálltam a liftbe. Szerintem így is tudja hogy nagyon hálás vagyok neki.
2015. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!