Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt olyan plátói "szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Van/volt olyan plátói "szerelmed", akire évek után is gondoltál és még most is fel tudna kavarni, ha megkeresne?

Figyelt kérdés

Miért nem lett belőle semmi?

Bánod/nem?


2015. nov. 15. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki a mai napig eszembe szokott néha jutni, előbukkan az álmaimban, de nem kavarna fel egyik sem. Az egyiknek nem jöttem be, a másikkal egyszerűen csak úgy jött ki. Nem bánkódok, annak mi értelme lenne? Nem a múltban kell élni.
2015. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen. :)

Pont azért nem lett a dologból semmi, mert plátói volt. Nagyon megszerettem, de nem egy világ voltunk és nem voltam az esete.


Néha most is eszembe jut, mert ugyan nem együtt, de éveket töltöttünk osztálytársként egymás mellett.


Bánom, mert sok energiám emésztette fel a dolog. És kíváncsi vagyok, hogy ha összejöttünk volna, mennyivel lennék sikeresebb az életben. :) De nem haragszom rá egyáltalán, mert nincs miért.

2015. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Honnét tudod,hogy nem voltál az esete?
2015. nov. 15. 23:26
 4/19 anonim ***** válasza:

A mai napig eszembe jutnak néha, de ha találkoznék velük az nem kavarna fel egyáltalán szerintem.

Azért nem lett semmi, mert plátói volt, tehát nem is tudták, hogy akkoriban odavoltam értük. Nem bánom egyiket sem.

2015. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Van, amelyik felkavarna, de valószínűleg elhajtanám, majd később bánnám. :|


De ha már itt tartunk, te is válaszolhatnál a kérdésedre! :D

2015. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1. van! ha véletlenül kidobja a facebook "kit ismerhetek" személyek között akkor még mindig kavarog a gyomrom... rossz értelemben!

2. nem lett belőle semmi mert nem kellett, de még el is ba*sztam.

3. ezt nem tudom megmondani.

2015. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Volt egy lány akivel sajnos nem sikerült mert kicsit mások voltunk pár dologban, de belsőleg meg ki tudtunk jönni. Évekig tetszett és róla gondoltam azt hogy a tökéletes nő számomra, de mivel nem ismert meg, mert mondhatjuk nem akart, csak más dolgokat figyelt így nem voltam az esete. Néha még szoktam látni de már nem keresem mert nincs értelme, köszönés még meg van de beszélgetni nem merek vele mert sajnos felkavarna. Az évek odatették a negatív és pozitív érzelmeket is, így ha nem látom vagy nem beszélek vele, legalább ennyire túl tudtam magam tenni rajta. És hát persze bánom mert tényleg azóta nem láttam senki mást aki ennyire megfogott volna, de ha nem hát nem, lesz más.
2015. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Próbálkoztam, tehát tudta is a dolgot. :)

2015. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

És nyíltan elutasított?


5.

Volt valaki,akire 5 éven át minden nap gondoltam. Mert az első találkozásnál,mintha ismertem volna már. Mármint külsőre is. Aranyos volt,jófej,szép és tényleg (akkor még volt) zsánerem.

Sok félreérthető dologgal.

Mikor meg akartam keresni,pont szülinapja volt,jel is lehetett volna :D

Nagy ő-nek hittem,első,legerősebb szerelem. Pedig voltak kapcsolatok is,de akkor is.

Most mondtam valakinek és mutatott róla képet. Nem kavart fel...csak fura volt látni :)

Jó lesz? :D

2015. nov. 16. 01:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, nyíltan. De jobb is, mert rosszabbul esett volna, ha hiteget. :)
2015. nov. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!