Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok személyesen, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok személyesen, az interneten megtalált,21 éve nem látott nagy szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, akarok-e vele találkozni élőben. Megöregedtünk, ráadásul ő idősebb is nálam.

Őrizgetek róla egy képet a fejemben, a szívemben. Gondolom, kissé idealizáltam is a hosszú évek során. Félő, összedőlne az álomvilág, melyet köré fontam! Talán úgy jó, ahogy eddig volt, ahogy eddig megmarad a szívemben.

Nagyon odavoltam érte. Minden szempontból az ideális partner volt, külsőleg és belsőleg egyaránt. (csupán a korkülönbség, ami miatt nem maradtunk együtt)

44 F



2015. nov. 18. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
én simán! jó lenne emlékezni a régi közös emlékekre
2015. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Hajrá :))) Ha nem teszed meg, örökre bánni fogod!
2015. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem!

Én nő vagyok, szintén 44 éves. 23 év után találtam meg "nagy szerelmemet" a neten, sokáig keresgéltem. Két évvel fiatalabb mint én. Azért idézőjelbe, mert igazából semmi nem történt köztünk csókon kívül, tán szerelem sem volt, csak akkor azt hittem :)

Örültem, hogy megtaláltam, ő még jobban. Aztán első csalódás, amikor képet küldött...második, amikor elkezdtünk cseten beszélgetni...teljes kiábrándulás, végül megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Véleményem, nem kell bolygatni a múltat, jó az úgy ahogy van, szép emlékként:)

2015. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, mint egy régi baráttal, elvárások nélkül. Aztán majd menet közben kiderül, hogy a jelenben is vonzódtok-e egymáshoz, vagy sem.
2015. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Öreg" ?? :D
2015. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán találkoznék vele.Van pár exem, akikért valaha nagyon odavoltam, 14-20 vagy még több éve nem láttam őket.De szívesen találkoznék, mert egyikkel sem haraggal mentünk szét.És ahogy ismerem magam, "megöregedéstől" függetlenül, képes lennék újra összejönni bármelyikükkel (ha ő is benne lenne).Szerintem akit szépnek, fiatalnak ismertünk meg, az mindig szép is marad nekünk, akkor is megöregszik...
2015. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nekem is ez tűnt föl:" megöregedtünk":-)

Szerintem talàlkozz vele, ezt szeretnéd.

Indulj ùgy,hogy semmi elvàràs,beszélgetés...Aztàn majd kiderül. Mondjuk függ attòl,hogyan vàltatok el,haraggal-e,stb...

2015. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Kissé összetörtem...

Nem emlékezett rám! :-(

Felfrissítettem az emlékezetét, de nekem elment a kedvem a találkozás lehetőségétől.


Megöregedtünk kijelentésemmel, minden degradáló szándék nélkül, arra céloztam, hogy sokat változtunk, külsőre és nagy valószínűséggel, belsőre is.

2015. nov. 19. 22:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

az idő múlik, az emberek változnak. hogy ki mennyit, az egyénenként változik. az sem mindegy, hogy milyen kapcsolatban voltatok annak idején. van, akivel nem tudsz mit kezdeni azután, hogy a szerelem elmúlik, mert csak a vonzalom volt igazán közös (jobb esetben legalább az kölcsönös volt). van akivel viszont nagyon jó barátság működhet tovább a szerelem helyett és ez legalább olyan fontos lehet.


én tizenpár év után vettem fel a kapcsolatot egy régi nagy szerelmemmel, akivel nagyon jó barátok is voltunk, mielőtt az érzelmek összegabalyodtak. a barátságunk ugyanonnan folytatódott, ahol előtte megszakadt és ez nagyon jó.

az egykor köztünk dúlt érzelmek nekem szép emlékek, ő mintha nem is emlékezne rá, szóba még nem került köztünk ez a kérdés. a barátságunk viszont mindkettőnknek nagyon hiányzott és nagyon jó, hogy újra működik és nagyon jókat beszélgetünk, miközben játszunk a gyerekével, akit annak a férfinak szült, aki miatt nem engem választott...

2016. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
,
2016. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!