Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ötlet, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jó ötlet, ha a lány nem áll szóba velem?

Figyelt kérdés
Felhívni a Music-FM-nek a Call Center című műsorát és ott meglepetésszerűen Katával felhívatni a csajt? :D Már lezsíroztam ma délutánra a dolgot. Kíváncsi leszek a lány reakciójára, mert elég bolond tud lenni.:D Olyan igazi vadmacska. Vajon hogy fogadja a rádiós hívást?
2015. nov. 20. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem borzalmas ötlet. Persze nem tudom, hogy miért nem áll szóba veled, de én férfiként tuti kiakadnék, ha valaki, akit kerülök, ilyen helyzetbe kényszerítene.
2015. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel nekem nem veszi fel a telefont így nincs jobb ötletem. Ha ilyen, akkor megérdemli. Hülye helyzetbe kerül akkor is köszönje magának! Szerintem tutira kinyomja a telefont.:D
2015. nov. 20. 07:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a hívószám kijelzést... Istenemmár...Na
2015. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A rejtett hívásokat nem vesz fel. Lehet SIM kártyacsere lesz. Bár örülnék azért neki, ha ebben a rádiós műsorban kicsit meglágyulna a szíve.
2015. nov. 20. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
nagyon gáz vagy... bár én pasi vagyok, de egy ilyen után az életbe látni sem akarnálak.
2015. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"Ha ilyen, akkor megérdemli. Hülye helyzetbe kerül akkor is köszönje magának!"


Mi vaaan? Nem magának, neked köszönheti, mert te hozod kellemetlen helyzetbe. Nem sokat tudok rólatok, de azt hiszem, értem, hogy miért szakított veled, és miért nem hajlandó felvenni a telefonodat.

2015. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagaon jó ötlet, hogy a lány nem áll szóba veled.
2015. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom itt a GYIK-en elég sok a gyík hozzáállás. Úgy látszik a válaszolóknak fogalmuk sincs miről szól a műsor.
2015. nov. 20. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:
úhuhú senki sem ad neked igazat, de mi vagyunk a gyökerek. Mi a ráknak raksz ki kérdést, ha úgyis "neked van igazad"?
2015. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!