Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, ha azért nem akarok párkapcsolatot, nehogy sérüljek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Asszem erre mondják hogy Jobb félni mint megijedni:) ám én is igy vagyok ezzel.
2015. nov. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot eleve olyannal alakíts ki szerintem, akit szeretsz, és látod rajta, hogy ő is téged. Ha időközben netán elromolnának a dolgok, akkor a szép percekre, pillanatokra emlékezni fogsz, amit együtt töltöttetek, tehát nem volt hiábavaló.
2017. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*Összejönni már azt választasz, magadtól, akit akarsz (és ő is akar veled lenni és párt alkotni természetesen) Tehát az nem olyan, hogy belecsöppensz egy közösségbe, pl mikor új iskolába, vagy új osztályba kerül az ember, hanem ott már csak azzal vagy kettesben, akit te választottál magad mellé, magadnak társnak, tehát nem feltétlenül, vagy hát jószerével nem egy kirekesztő közeg, hanem aki szeret, akivel kölcsönösen jó nektek
2017. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!