Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet részéről?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki kib-szott jóképű, és nem is tűnik rossz embernek. Szóval tetszik. Közös meló által ismerkedtünk meg egymással, de személyes dolgokról nem szonktunk beszélni, csak melóval kapcsolatosakról. Már első nap elkönyveltem, hogy az összes csaj rá akar cuppanni, nekem semmi esélyem, másrészt házi nyúlra nem lövünk.

De, nem akarok semmit bebeszélni magamnak, viszont azt vettem észre, hogy folyton rám téved a tekintete. Van, hogy tovább is rajtam felejti, mintha csak rámpillantott volna. Sokszor van, hogy valamiféle nyugtalanító bizsergést érzek a nyakam/vállam tájékán, és mikor felpillantok, összetalálkozik a tekintetünk, vagy éppenséggel a hátam mögött áll. És van egy olyan fura szokása, hogy "riszálja magát" nekem. Ezt elég nehéz elmagyarázni, tánc szerű mozdulatokról van szó, amikkel engem provokál. Tudom, mert van, hogy táncra perdül, de az nem ilyen. Tekergeti, vagy épp megrázza magát, pár méterre tőlem, majd rám néz. Mint vmi hibbant madár násztánca vagy nem tudom :D :D Egyszerre vicces, cuki, és szexi. Tegnap úgy döntöttem teszek egy próbát, szélesen, szemkontaktust tartva rámosolyogtam, mire kaptam viszonzásul egy "Fogalmam sincs miről van szó, de viszont.." mosolyt. Majd szünetben hozott nekem egy kávét (az első alkalom volt, mégis pontosan olyat, amilyet inni szoktam), felült az előttem lévő asztalra, megitta a kávéját, nézte, ahogy én is megiszom a sajátomat, majd távozott a csészékkel. És eközben végig némán figyelt engem, egyetlen szót sem szólt. Pedig egyébként nem az a szótlankodó típus, és munka közben jó a kommunikáció köztünk. Ez nekem elég zavaros :/ Gondoltam, ma szóvá teszem, de migrénes fejfájásra hivatkozva csak ebédszünet után jött be, akkor meg kb. csak annyiról esett szó, hogy miről maradt le, és miket kell holnap bepótolni. Elég nyúzottnak nézett ki. Később egy rövid szünetben gőzölgő kávé várt a "helyemen" (mindig oda ülök szünetben), de ő nem volt a közelben. Mire rátálaltam, véget ért a szünet, és egy másik nővel nevettek valamin :( Meló végén, miután már majnem mindenki elment, alig maradtunk páran, igyekeztem hazafelé (csak valahogy mégis mindig utoljára maradok), már épp az ajtóhoz léptem, mikor egy kéz megérintette a vállamat, én pedig kis híján felsikítottam. Ő volt az. Azt kérdezte: Megkaptad? Mire én: Igen, nagyon köszönöm. Mire megérintette az arcomat, és azt mondta, holnap találkozunk, némi kérdő hangsúllyal a végén. Én bólintottam, mire gyengéden megszorította a vállamat, majd otthagyott.

Ti mit gondoltok, ezek jelenthetnek részéről valamit? És vajon mit?



2015. nov. 27. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd már vissza amit leírtál. Szerinted mégis mit jelentene....?
2015. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom:/ 1. Furán viselkedik. 2. Félek a csalódástól.

Azért kérdezem a véleményeteket, mert félek, csak bemagyarázom azt magamnak, hogy érdeklem. Nem szeretném elkövetni ezt a hibát.

2015. nov. 27. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű hogy tetszel neki ...Ne legyél már "butus" könyörgöm..
2015. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2015. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korotok mennyi?
2015. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én huszon, ő negyven+. Miért?
2015. nov. 29. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifog használni
2015. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, nem kizárt, de miből gondolod ezt?
2015. nov. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!