Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 felé közeledő férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felé közeledő férfiak ti mi az a tárgyi ajándék aminek örülnétek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Szeret horgászni, van egy autója.


Bár laptop vagy egy új telefonra lenne szükség de most akkora keretem nincs sajnos.

Ruhatára az jó, cipői is.

Nem hiányzik neki semmi.



10 éve vagyunk lassan együtt :)


2015. dec. 4. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Buszbérlet, Simson, új gyertyakészlet a kocsiba (NGK), dezodor-csomag, karóra, légpuska-lőszer, napszemüveg, fogselyem, mozijegy, tálca sör (+ olyan Jäger amihez adnak kis laposüveget), egy szép kardigán, hasig érő gumicsizma, angyalkás gyertyatartó, az új Tankcsapda-album, egy éves előfizetés a Népszabadságra, kerékpár, rubik-kocka, olyan színesceruza készlet amihez adnak hegyezőt, villáskulcs-sorozat, kabátakasztó, barkácsgépek.. sok ötletem van még
2015. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50 kg-os SPARTAN boxzsák
2015. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A teknős volt már? Tudom, tudom, az nem tárgy.
2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Iràny a horgászbolt. Etetőanyag, csalik, horog, kosàr, forgókapocs, damil stb. Ezekből rakj össze egy csomagot, az eladótól kérj segítséget. Tuti örülni fog, ezekre mindig szüksége van egy horgàsznak.
2015. dec. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes amiket eddig írtak, de az én saját véleményem az, hogy ha tárgyi ajándékról van szó akkor a magamnak valót csakis én tudom kiválasztani! ha én nézem ki és járok utána, hogy számomra melyik felel meg akkor biztosan jó lesz. (szín, paraméterek, illat, fazon stb...) én inkább valami élménynek örülnék. mondjuk wellness hétvége, vagy valami nagyon szexi ruha és azt kérek amit akarok, valami ami inkább élmény mint tárgyi ajándék.
2015. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

közös koncertjegy

kézműves sörválogatás

2015. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!