Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban már hosszabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban már hosszabb ideje párkapcsolatban levő nőktől (férfiaktól is) kérdeznem. Ha a párotok elmegy valamerre?

Figyelt kérdés
Ha a párotok este/éjjel elmegy a barátaival, kollégáival szórakozni, sörözni, vagy esetleg valamilyen céges buli van, szoktatok problémázni rajta? Általában ébren megvárjátok még éjjel megjön, vagy inkább lefekszetek, aztán jön, amikor jön? Este egyszer fel szoktátok hívni, vagy bármi hogy kb mikorra várható, vagy inkább nem? :) Lehet kicsit sok kérdés, de érdekelnek az álláspontok.:)

2015. dec. 20. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem menjen nyugodtan. Ilyenkor nem szoktam hivogatni, nem is virrasztok. Van, hogy felébredek mikor hazajon, olyankor valtunk par szot es alszom tovabb.

Nem problémázok rajta egyáltalán, annyira azért nem gyakori ez nála, kb. havi egyszer van.

2015. dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én megyek vele ha haverokkal sörözik, de ha épp nincs kedvem akkor nem problémázok rajta, hívni nem szoktam maximum írok neki egyszer, hogy mi a helyzet. Ha úgy van, hogy hozzám jön utána, megvárom.
2015. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szoktam hívogatni, és nem is várom meg, míg hazaér, majd jön amikor jön. Ilyenkor nem kocsival megy, tudom, hogy inni fog, nem fogok az ablakban ücsörögni, várni, hogy mikor és milyen állapotban jön haza.


Kirakok neki valami kaját, ami nem gond, ha elől marad éjszakára, mert hajnalban képes nekiállni kotorászni a hűtőben - ne zörögjön nekem, ne verje fel az egész házat. Eszik, aztán "beoson" a másik szobába, és megpróbál csöndben lefeküdni.


Szerencsére, ezek a "brigádbulik" csak 3-4 havonta szoktak lenni, azt meg bőven el lehet viselni.

2015. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régóta együtt vagyunk (4 éve), de bizonyos okokból (mindketten tanulunk még, nincs stabil jövedelmünk) még nem élünk együtt. Így olyan nincs, hogy ha együtt alszunk, akkor elmenne valahova nélkülem. Ha együtt élnénk, annyi lenne az elvárásom, hogy tudjam, kb. mikorra várható. Ha ez változik, arról dobjon egy üzenetet, hogy ha reggel felkelek és még nincs ott, mikor hajnali 2-kor haza tervezett érni, akkor ne kezdjek el aggódni, hogy mi lett vele. Ez szerintem alap dolog együtt élő emberek közt, akkor is, ha egy pár, akkor is, ha rokonokról van szó.

Egyébként én egyáltalán nem problémázom ilyesmin, mondjuk a párom eleve mértéktartó ember, nem szokott durván lerészegedni, és nem is jár el olyan gyakran. Valószínűleg akkor problémáznék, ha az élete más területeinek a rovására menne a szórakozás, tehát túl gyakori lenne, vagy nem tudna mértéket tartani és tudatlanságig részegedne állandóan, és ennek a párkapcsolatunk, a tanulmányai vagy a munkája látná kárát.

2015. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem elunk egyutt, de nagyon sokat alszik nalunk, ha meg nem akkor en alszok naluk, tehet elegge ossze vagyunk nove, altalaban visz bulizni, de ha nem akkor elarom, hogy elmondja kik lesznek ott es hova mennek. Megvarni igy kifejezetten nen szoktam, de pl most is miutan hazament a bulibol meg lattam, hogy fent van facebookon es rairtam, hogy hideg az agyam, o meg jott. Kicsit komplikaltabb ez a megvarom nem varom dolog, kiskora ota ismeri az exem, legjobb haverok es nagyon jol megvannak, de neha osszezordulnek vagy hasonlok es amikor tudom, hogy egyutt buliznak kicsit aggodom, altalaban ilyenkor valamelyiknek verzik az orra vagy felszakad a szaja, nem tul megnyugtato ugy agyba bujni, hogy tudom, ilyenek tortenhetnek, raadasul felek attol is, hogy az exem mond valami hulyeseget a paromnak. Szoval nem varom meg, de nem tudok aludni, ha elmegy. Egyebkent problemazni sosem problemazok, menjen ha akar, szerintem egy kapcsolatban nem szabad egyik felet sem lelancolni. Hivogatni sem szoktam, max o szokott felhivni, beszamol rola, hogy mikor megy haza, hogy milyen a buli stb.
2015. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha álmos vagyok, lefekszem, nem virrasztok és bízom abban, hogy tud vigyázni magára. Mondjuk nem is az az ivós típus, úgyhogy végig észnél van ilyenkor.

Ha barátokkal megy szórakozni, mindig hív engem is, általában együtt járunk el, de ha én nem megyek, nem izgulok és nem hívogatom.

2015. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmehet. De nem hagy hidegen a dolog,mert a kanbulikra 2 idióta haverja rendszeresen odaviszi azokat a nőket, akiket dugna. Mindezt úgy, hogy mindkettőnek párkapcsolata van. Mindamellett, hogy megbízok a páromban, azért nem tudok nyugodtan aludni ilyenkor, ha nem reggel ér haza, akkor 1-2ig még megvárom. Ő szokott jelentkezni, ír pár smst és hasonlók.
2015. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor en is megyek vele vagy elmegyek egy baratommal, aki sajnalatara sokkal jobb pasi , mint o. Aztan , ha felhivom, h maradjak-e meg, akkor rohan haza. :D De mostanaban velemegyek, mert ugy tunik, le akar razni ilyenkor. Nalunk kanbuli nincs. Mindenki mehet mindig a masikkal.

N

2015. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bnőm félt elmenni társasággal mert nem mentem vele, biztattam h mennyen, később elkezdett sms-ezni h épp hol vannak meg mit csinálnak, ordenáré módon lebasztam h mért velem foglalkozik miközben másokkal van..oké h szeret, de na :)
2016. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!