Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalhat a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhat a baratnom akkora hisztit, meg ugyet abbol, hogy veszek neki ajandekot karacsonyra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem akarja hogy pénzt költs rá.
2015. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ő nem tud venni neked.
2015. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem valami draga ajandekot szantam en se neki .
2015. dec. 22. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mindenkit boldogítanak az ilyen anyagias dolgok és feleslegesnek érzi.
2015. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vennél semmit, akkor meg azért hisztizne.


Most komolyan, karácsony közeledtével hisztizni kell? Mert kap valamit? Bocs, biztos velem van a gond, ha ez számomra érthetetlen.

2015. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én pl. leszarom az összes "kötelező" ünnepet, nem várok ilyenkor senkitől ajándékot, de ha netán mégis kapok, azzal sincs semmi bajom, sőt még örülök is neki, ha valami tetszetős dolgot kapok. Hát szóval úgy összességében teljesen mind1 nekem, h kapok e bármit is vagy sem. A barátod szimplán gyerekes, ha ebből ügyet csinál. Vagy ő utálja a "kötelező" ünnepeket, ami sztem fölösleges energiapocsékolás, mert ha utálja, akk. majdnem annyit foglalkozik vele, mintha szeretné. Szerintem sokkal kényelmesebb és praktikusabb leszarni az ilyen dolgokat.
2015. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szamomra is az hidd el
2015. dec. 22. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
mert hülye. ha van rajtad sapka az a baj, ha nincs, akkor az.
2015. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!