Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint szegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetek szerint szegyen? Ferfiak mit reagalnatok erre.

Figyelt kérdés
A baratnom 28 eves es nem tud fozni, sot a bugyija,pogacsa darabok az agyban ossze vissza. Az anyukaja takaritott ossze nala. Multkor tort krumplit kertem tole, erre krumpli puret keszitett tej nelkul. Vegul a krumpli tiszta vizesre sikeredet. Ma tukor tojast keszitett amibol rantotta lett. Szoltam neki finoman de azt hajtogassa h o tud fozni. Van h ugy kell ra szolnom legyen szives ossze takaritani a sajat szobajaba.

2015. dec. 30. 22:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én tudok főzni, de nem szeretek. Vőlegényem főz. 24/N
2015. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
9. Sajnos ezt nem tudom teljes mertekben, mivel nem elunk egy haz tartasba. Mit ad a haztartasba? Szerintem semmit. Egyszer anyjatol kerdeztem h a lanyaval fizetik e a villanyt stb... Azt valaszolta h nem nagyon... Velemenyem szerint azert ilyen mert, nagyon el lett engedve. A tesoja es az anyja vett neki telefont... Jo ezek nem tartoztak most a temahoz, de szerintem ezert ilyen. Ha egyutt laknank es ha nem dolgozna, kupira es nincs megfozve ernek haza tuti h kidobnam. Szeretem meg minden 2 eve vagyunk egyutt, szeretnem ha egy onallo,kis hazi asszony valna belole. Most nem csicskaztatni szeretnem meg minden. De most igy oszinten egy ilyen kis hazi asszonyra vagyok akivel boldogok vagyunk stb... Legalabb meg mutatthatna h o nem csak arra valo, mint elnezest de a kis 16 eves lanyok. Ennyi idosen altalabban csalad szokott lenni, na most ha lesz egy gyereke aki' eppensegel tojast szeretne askkor nem csinalja meg mert nem tudja h kell
2015. dec. 31. 00:01
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyáltalán nincs azzal baj, hogy nem tud főzni, ha látod rajta az igyekezetet és azt, valami hajlandósága van rá.


Én azt tartom felháborítónak, hogy egy 28 éves felnőtt NŐNEK semmi igénye ne legyen magára és az anyja csináljon mindent helyette. Ő húz neki új ágyneműt, ő mos rá, ő csinál mindent. Egy ilyen ember számomra csak egy parazita.


Írj csak hasonló kérdést amiben a szóba forgó ember egy 28 éves férfi, úgy szétszedik itt a nők a válaszaikkal, hogy bőr nem marad rajta.

2015. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem szégyen de mondjuk nem túl praktikus. Manapság nem nagy dolog megtanulni főzni, annyi jó főző műsor van. (Jamie Oliver musorai pl)
2015. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mit szólnék?

Hát megkérném, hogy hozzon egy Heinekent a hűtőből, aztán rendelnék egy pizzát.

Olyan szőrös szívű vagy,nézd azt,legalább lelkes,az is valami :D

2015. dec. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Szólj, ha meguntad és kidobtad :D

Nekem pont jó lesz főzéstudomány nélkül is, ha jól szopik és ba**ik! ;D

Otthon meg olyan kupit tart, amilyet akar! :D

2015. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Még egy gondolat!

Csak pozitívan,csak pozitívan,örülj neki,hogy a tükör tojásodból rántotta lett,nem pedig hirtelen nagyon leégett tojás.

2015. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

100000x gázabb, hogy nem tudsz írni.

De persze biztos "telefonról vagy"...

2015. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Első körben rögtön leszögezném hogy én is 28 éves nő vagyok,és tudok főzni (bár csak olyan ételeket,amiket szeretek). 13 éve egyedül élek,saját háztartást vezetek,javarészt könyvekből,internetről tanultam. Mindig rend van nálam és tisztaság.

DE! Ha ő eddig otthon élt, nyilván újdonság neki minden. Sajnos az a tapasztalatom,hogy aki otthon él, azt borzasztóan elkényeztetik,semmi dolga,mindegy hány éves.

Főzzetek együtt,hátha akkor megjön a kedve. A nő nem kiszolgáló személyzet.

A mai világban a férfi is tudjon főzni,hisz a nő is dolgozik, egyenjogúság van.

Emellett azért érdekes kérdés,hogy ha elromlik valami,te meg tudod szerelni? Mert sajnos a ferfiak nagy része erre képtelen,csavarhúzó sem volt soha a kezükben.

A tipikus női és férfi szerepek eltűntek. Ha te nem vagy vérbeli férfi,ne várd el a nőtől se,hogy nőies nő legyen.

2015. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs igényed arra, hogy megtanulj főzni, neki miért legyen?!

A trehányság, igénytelenség meg akár ferfirol akar nőről van szó elég gáz dolog.... De pl amig otthon laktam enis rendetlen voltam, amiota kulon egyedul elek rendet tartok magam korul, ilyen is van, lehet ha ra lesz kenyszerulve o is rendet fog rakni maga utan.

2015. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!