Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexus vagy ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Miért vonzanak a 30-35 feletti jómegjelenésű férfiak? Most pl totál oda meg vissza vagyok a 47 éves orvosomtól. A fiatalabbakra rá se tudok nézni, semmi vonzalmat nem váltanaki ki belőlem.

Soha nem voltam még ilyen idős férfiakkal. Apával nem a legjobb a kapcsolatom, de nem is vágytam szorosabbra soha. Bár szüleim már 60 évesek. Lehet ezért tolódott nekem ez a határ?

Komolyan hülyének néz a közeli környezetem.

20/L


2016. jan. 22. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen apakomplexus. Közel 30 év korkülönbség szerinted normális egy párkapcsolatban? Amikor te még fiatal nő leszel, ő már egy vénember lesz. Aztán majd mindenki az apádnak nézi.
2016. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hogy reagalsz az igazsagtalan, negativ kritikara?

Hogy reagalsz a meg nem erdemelt pozitiv kritikara?

2016. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem párkapcsolatról beszéltem, hanem vonzalomról. Csak testiségekről. Konkrét párkapcsolatot nem tudok elképzelni egy pl 47 évessel. Ahogyan egy velem egykorúval sem.


Második: Azokat a negatív kritikákat, amik nem jogosak nem veszem fel. Nem tud érdekelni. A meg nem érdemelt pozitív kritikával is ugyan ez a helyzet, nem veszem fel, ha nem érdemlem meg.

2016. jan. 22. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyire igazak ezek rad?

Fuggetlensegre torekszel, ez szinte a legfontosabb.

Nem szivesen beszelsz az erzelmeidrol.

Veszekedeseknel legszivesebben lelepnel.

Nehezen bizol az emberekben.

2016. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelnének a társadalmi szokások, akkor milyen korú férfinak lennél a felesége?

Régen gyakoribb volt a sok év korkülönbség a házastársak között. A temető sírfelirataiból, ahol a házastársak egymás mellett nyugszanak, nem ritkán akár 20 évnél több korkülönbség is kiderül. De ismertem is egy boldog párt, ahol a feleség 18 évvel volt fiatalabb. Elmondásuk szerint a férfi az legyen érett gondolkodású és a kalandozásaiból már kinőtt korú, a feleség meg legyen szép és fiatal. Az egykori szülőfalumban a 20-22 éves férfit teljesen gyereknek tekintették a házassághoz. Az még nem járhatta be a világot, nem tombolta ki magát, ezért egy 20 éves apa hallatára mindenki elborzadt.

2016. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha teljesen elzárkózunk attól, hogy a társadalom mit mond akkor inkább lennék a 47 éves doki felesége, mint egy 20 évesé.


Függetlenségre törekszem mióta megszülettem, ez tény, de nem ez a legfontosabb.

Könnyen és szívesen beszélek az érzéseimről olyannal, akivel tudom, hogy ezt megbeszélhetem.

Soha nem léptem le veszekedésnél, ott vagyok és megoldom ahogy tudom

Senkiben nem bízom meg, szinte.

2016. jan. 22. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan egyszeruen felsz az intim romantikus kapcsolatoktol. Valoszinuleg az idosebbek azert vonzanak mert tudsz bennuk kizarolag szexpartnert latni, mindenfele erzelmi kotodes nelkul. A fiatalabbakkal meg neked a parkapcsolat az rendes parkapcsolat, erzelmi kotodessel, viszont ezt igyekszel elkerulni.
2016. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem igyekszem elkerülni a párkapcsolatot és az érzelmeket. Egyszerűen nem érdekelnek a fiatalok. Mintha nem látnék bennük semmi vonzót, férfiasat. Mintha csak a játszótéren futkosó fiúcskákat látnám bennük. Ennél jobban nem tudom leírni.

Egyedül fogok meghalni :D

2016. jan. 22. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem az erzelmeket, hanem azt hogy kotodj mashoz. Nyilvan nem tudatosan csinalod, kulonben nem kerdezted volna.


Ne aggodj az orszag negyede ezt csinalja :)

2016. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lényegében normális. Amióta világ a világ, a nők biztos egzisztenciára és támaszra vágytak, a férfiak meg fiatal, szülni képes nőkre. :)
2016. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!