Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyire kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire kívánom a barátomat?

Figyelt kérdés

Életem első 24 évében nem volt barátom, aztán 5 hónapja összejöttem a párommal. 24 évig nem is nagyon gondoltam arra hogy legyen barátom (na jó talán az uccsó egy évben már kezdett hiányozni, meg sokat gondoltam rá hogy milyen érzés lehet) és végre kiléptem a komfortzónámból és megismerkedtem vele.

Azóta pedig legszívesebben minden nap csinálnám, és majd megőrülök hogy a kövi hétvégéig várnom kell :S Nem tudom hogy bírtam ki ennyi évig és most miért kívánhatom ennyire.

Ezt lehet valahogy csillapítani vagy ti hogyan terelitek el a figyelmeteket? Ha már együtt laknánk tuti minden nap rámásznék :)


2016. jan. 24. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
de cuki :D nyugi, szerintem ez normális :) ne akard csillapítani, tudom, hogy rossz, de ha távkapcsban vagy, akkor ez van. :)
2016. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ha ez a baratod most dobna teged hirtelen, neked 2 honap mulva mar uj pasid lenne, csak mert viszket a pinad. attol hogy 24 evesen kezdted el a szakmat, attol meg ugyanugy lehetsz ribi
2016. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen érzés volt, amikor elkezdtem szexuális életet élni az első komoly barátommal... mámorítóan izgalmas, meg újdonság varázsa, de idővel csillapodni fog, nyugi :D
2016. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!