Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, akik szingliként élnek vagy akik párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ugyebár mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai.Ha a szingli életvitelt nézem ott a szabadság az ami dominál de viszont legbelül az ember mégis egy társra vágyik.


Ha pedig a párkapcsolatot veszem alapul azt veszem észre ameddig a rózsaszínköd tart addig minden olyan happy.Senki nem bas..gatja a másikat ámde ha az a köd szépen lassan eloszlóban van akkor utána csak úgy gyülekeznek a viharfelhők és előjönnek olyan hibák a másikban ,amit a kapcsolat elején észre sem vesznek az emberek és szép lassan elkezdődik a mindennapos marakodás ami bedarálja a kapcsolatot.


Szóval nem tudom a megoldást melyik a jobb? szerintetek?


2016. jan. 25. 16:54
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Attól függ, milyen az a párkapcsolat, meg attól, hogy mire vágyik az egyedülálló személy. Egyedülállónak lenni még mindig jobb, mint abúzusokat elszenvedni egy sz-r vagy bántalmazó kapcsolatban, még akkor is, ha teszem azt az a szingli fazon éppen magányos.
2016. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp a párkapcsolat a jobb, egy megfelelő emberrel persze. Én pl utálom a rózsaszín ködös részt, és szerintem az a legjobbb amikor már össze vagytok szokva. És jó hogy ott van veled minden nap a másik, de nem is akadályozzátok egymást a saját teendőitekben sem
2016. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a előnye és a hátránya. Szóval szerintem szingliként, mert akkor azt csinalsz amit akarsz.
2016. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
párkapcsolat v kaksikapcsolat. Nem mindegy.
2016. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban szingliként érezném magam jobban, szingliként párkapcsolatban :D
2016. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a párkapcsolat, illetve az ember mennyire szeret / nem szeret egyedül élni. Egy kapcsolatfüggő ember tűréshatára sokkal magasabban van, mint olyasvalakié, aki amúgy egészen jól elvan egyedül is.

Szerintem mindenképp jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban

- legalább tudja az ember, hányadán áll

- nem tartozik felelősséggel egy esetlegesen kiszámíthatatlanná vált vagy az övétől eltávolodott értékrendű emberért

- nem teszi ki magát annak a stressznek, hogy olyan emberrel éljen együtt, akivel a súrlódások vagy a közöny kerültek túlsúlyba

- esélyt ad magának arra, hogy magához illő társat találjon

2016. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően társas lény. Én jobban szeretek kapcsolatban lenni. Mit ér az örömöm, bánatom ha nem oszthatom meg olyannal akire mindig számíthatok és mindig ott van mellettem.
2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!