Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél év alatt csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év alatt csak egyszer kaptam virágot a páromtól ez normális vagy érthető ha hiányolom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne az. Szeretek virágot kapni, a mezőn szedett virágot, vagy az erdei orgonát épp olyan örömmel fogadom, mint a boltit méregdrágán.

Úgyhogy én szoktam virágot kapni, alkalmak nélkül is.


Egyébként fél év alatt azt is kétlem, se egy névnap, se semmi nem volt, amire "illik" vinni egy szál akármit.

2016. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy jelezzem neki hogy jól esne? Kaptam tőle karácsonykor stb alkalmakra ajándékot, de virágot nem :( pedig úgy szeretem a virágot
2016. jan. 26. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy jeleztem, hogy megmondtam kerek perec, hogy néha nyugodtan lepjen meg egy virággal, mert imádom.

Aztán meglep néha. Ugyanolyan jó érzés, mert tudom, hogy azért vette, mert eszébe jutottam.

Nálunk mondjuk működik a kommunikáció, én kimondom, ő megérti, és fordítva, és nem érzem úgy, hogy ez már "nem olyan".

2016. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha más dolgot kaptál, akkor nem érdemes ezen hisztizni szerintem. Én fél év alatt egyszer sem kaptam, és most mit csináljak :D Azért megemlítheted neki, és meglátod, hogy reagál. Az én barátom azt mondja, ö nem szereti a virágot, értelmetlennek tartja. Mondjuk igazából én is, de pl. egy szál rózsa szép gesztus lenne. De ha nem, hát nem, nem ezen múlik.
2016. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hiányolod, akkor mondd meg, hogy szeretsz virágot kapni. Nem bonyolult.
2016. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!