Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kandúr macskával ugyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kandúr macskával ugyan olyan együtt élni, mint egy férfivel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 23:28
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

az est kérdése

hát nem igazán,szerintem

viszont a nyaut bármikor valagba billentheted és kirakhatod a szűrét

2016. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha sört iszik és büfög meccsnézés közben, akkor igen
2016. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Vannak olyan férfiak, akikkel ugyanolyan.... Elvárják, hogy etesd őket, kényeztesd őket, néha elmennek csajozni, és semmit nem kapsz viszonzásul....
2016. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindkettőt érdemes kiherélni, különben kupit csinál.

A kandúr szagnyomot, a férfi szennyest hagy szanaszét a házban.

Viszont herélés után oda kell figyelni az etetésre, mert könnyen elhíznak.

2016. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RRR ***** válasza:
azért, ha tudnám nyalogatni magam mindenhol ,elgondolkodnék ,hogy kell-e nekem kapcsolat:DDDDD
2016. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat több, mint nyalakodás:DD nem?
2016. jan. 30. 23:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Éltem együtt egyszerre kandúr macskával és férfival is. Mit mondjak, a macska rám jobban hasonlított jellemét tekintve, mint a páromra :D Most lány cicánk van, aki éppen fiúcicára vágyik momentán, ez sokkal rosszabb. Szegénykém, teljesen kifordult magából. A férfiakra mondják ezt, hogy semmi más sem érdekli, csak a szex, pedig ő lány. Ivartalanítás után viszont lényegtelen, hogy a cicád kandúr-e vagy lány, szerintem inkább olyanok, mint a kicsi gyerekek. Olyan kis ártatlanok...


Azért, szerencsés esetben a párod nem fogja körbepisilni a lakást, és nem ül egész nap az ablakban, a lehetőségre várva, hogy mikor találkozik egy ilyen szexőrült nősténnyel, mint amilyen a jelenlegi cicám.

2016. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Hát...utánam még nem kellett almot cserélni...

De tudod mit?

Mostantól el is várom!:D

2016. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Miért,

Netán egy kandúr macska, ki tud elégíteni, :D

Szerintem fájdalmas lenne ha megpróbálna orálisan kielégíteni. Olyan, mint ha a puncidat, smirglivel simogatnák, mert érdes a nyelve. :D

Biztos felássa majd a kertet, lenyírja a füvet, fát hasogat, egyéb dolgok. :D

2016. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké elég lesz :*
2016. jan. 30. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!