Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik ti mit csináltok Valentin napon? Milyen érzés tölt el titeket ezen a nap?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Mitől lenne másabb ez a nap, mint a többi?

Ha pl. a többin is magányosnak érezném magam, akkor szerinted ezen a marketingfogásos amerikai b..romság szerinted változtatna valamin?


Egyébként is Magyarországon BÁLINT nap van, nem valentin-nap.

2016. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg dolgozni fogok, de egyébként leszarom, semmivel nem különb nap mint a többi.
2016. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
semmit. nem izgat ez a nap
2016. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt párom, addig kicsit irigykedtem azokra, akiknek volt, de egyébként olyan napként fogtam fel, mint bármelyik másikat, nem változtattam az egyébként megszokott rutinjaimon. Nagyon mély depresszióba sem estem, ami azt illeti, ha valentin napkor szingli voltam, akkor szingli voltam más napokon is a környékén. Akkor voltam a legszomorúbb, amikor február elején szakított velem az első szerelmem, és valentin napkor meg láttam a sok boldog párt egymással romantikázni, de ennek nem a magam egyedülállóságához vagy a valentin naphoz volt köze egyáltalán. Simán csak hiányzott az exem. Az meg még utána egy évvel is hiányzott, szóval nem ezen múlt :D
2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 opened paradise ***** válasza:
90%

Megverek pár dagadt kis puttót.

De ki tudja,addig még van egy hét:D

2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt amíg szingli voltam soha, nem zavart, hogy egyedül vagyok és nem zavartak a boldog párok sem. Azt csináltam mindig, amihez éppen kedvem volt.
2016. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd valakinek küldök egy üzit hogy szeretlek mert ma valentin van.
2016. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak a felfújt nap, hogy még több pénzt költsél. Nem volt semmi ünnep ezen a környéken, ezért letolják a torkodon a szívecskés vackokat, amik semmire sem jók. Ha szeretsz valakit, akkor minden nap szereted, ha szingli vagy, akkor ez egy ugyan olyan nap, mint a többi. Aki másképpen gondolja, azt ügyesen beszívta a gépezet.
2016. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem előző nap hívtak bulizni, szerintem baromi másnapos leszek :D


Ha annyira mégse sikerülne jól az este, szerintem ha hazaértem, összekészítek pokrócot, főzök teát/kávét, megkenek pár mogyoróvajas zsemlét, kiveszek csokit a hűtőből, meg esetleg egy kis narancslevet, viszek egy telefont fülhallgatóval, felmegyek a tízemeletes tetejére, megreggelizek, és közben megnézem a napfelkeltét.

2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyébként fiú vagyok.


(#9)

2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!