Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadhato, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadhato, ha egy hazas ferfi,2 kisgyerekkel, az egyik kolleganojevel rendszeresen elmegy valahova?

Figyelt kérdés

Gondolok itt kavezasra munka utan, kirandulasra, setara stb.

Csak azert kerdezem, mert az utobbi idoben el szokott hivni a munkatarsam es en ezt nem tartom helyesnek. Egyszer elmentem vele teazni, de azota is rendszeresen hiv, tobb napos programokra is.


2016. febr. 13. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

sokkal tisztább lenne,ha csak kúrná ezeket a nőket,aztán hazamenne.

nem értem ezt a randizgatás dolgot minek erőlteti.

2016. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne menjen egyedul, vigye a feleseget is. Elvegre ez nem randi.
2016. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is volt ilyen munkatársam.

Mivel tényleg csak kávézásról volt szó, soha semmi többről, én nem láttam rá okot, miért ne ülhetnénk be beszélgetni néha valahova. Szerintem a házasság nem jelentheti azt, hogy az ember soha többé ne állhasson szóba az emberiség 50%-ával:S (Bár tudom, vannak házasságok, ahol azt jelenti, ez kettejük döntése.)

Persze, ha a beszélgetéseket csak ugródeszkának tekintené egy viszonyhoz, az már más lenne.

2016. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok: Persze, ha te ezt nem tartod helyesnek, és rosszul érzed magad miatta, akkor mondd meg, és ne találkozz vele munkaidőn kívül. Ilyen egyszerű.
2016. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Ha találkozni akar, akkor a pároddal együtt hívjon.


Több napra????? Pofátlan, szemtelen és gátlástalan a kolléganő.


Néha egy kávé belefér, de a több napos program... D LOL

2016. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Hívd el magatokhoz, ha beszélgetni akar. Ki fog derülni, tényleg csak erre van-e igénye.:-)

Többnapos programra értelemszerűen a párjával megy az ember, nem kettecskén az ellenkező nemű munkatárssal. Legalább wellnesshétvégére hívott?

2016. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
40%
Az még rendben, hogy munka után beültök egyet kávézni vagy beszélgetni... de több napos programokra? A felesége és a gyerekei nélkül? Ez egyáltalán nincs rendjén. Szerintem akar tőled valamit, mert ilyet nem csinál egy jó házasságban élő férfi, az egyszer biztos. Szerintem kérdezz rá a témára, mert ez gyanús.
2016. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Nincs rendben, és nem csak házason, kisgyerekekkel.... Ha a páromnak arra lenne igénye, hogy a kolléganőjével töltse a szabadidejét, utána velem nem kellene többet időt töltenie....
2016. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Én eleve nem tartom túl okos dolognak a munkahelyi barátkozást, még azonos neműek között sem. Legyünk kedvesek, udvariasak, menjünk együtt ebédelni, ha úgy adódik, de ne szolgáltassuk ki a magánéletünket a kollégáinknak, mert ha úgy adódik, simán vissza tudnak vele élni. Meg aztán ugyan nem töltöm a szabadidőmet, még egy kávézás erejéig sem velük, így is alig van idő a családra, a barátaimra és magamra.
2016. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3-4-es vagyok: több napos programra??? LOL:) Ez valahogy elkerülte a figyelmem - pedig igazán nem írtál sokat, bocs. Hát, akkor elég egyértelmű a helyzet, szerintem:S
2016. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!