Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék elsőnek társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék elsőnek társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy leginkább a kép számít, de mondjuk, hogy a külsőségek rendben vannak. Viszont fogalmam sincs, hogy mit írhatnék elsőre, nem vagyok túl kreatív, és az internetes ismerkedés is új nekem. Az se baj, ha valami sablon, csak ne idióta csajozós szöveg, meg ne "szia mizu" legyen.

2016. febr. 23. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
tök 8 mit írsz, a kép fog dönteni, hogy visszaírnak e a nők vagy sem.
2016. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de úgy mégis? Tényleg semmi ötletem nincs.
2016. febr. 23. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

én kérdezni szoktam dolgot, aminépp érdekel. múltkor azt kutattam, hogy vajon ismerik-e - szeretik-e a kakaós-tejfölös palacsintát :)


szóval valami tökrandom téma, amiről lehet beszélgetni, és legalább téged szórakoztat.

2016. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia Fanni. Jössz fonni?
2016. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!