Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy itt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy itt a férfiak azért gondolják, hogy a nők mindig maguknál jobb pasit akarnak, mert ők a szépeket tekintik "átlagosnak"?

Figyelt kérdés
Már több olyan kérdés is volt az oldalon, hogy a férfiak szerint milyen egy átlagos külsejű nő, szinte csak kifejezetten szépeket linkelgettek.
2016. febr. 25. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez az egyik oka.

A másik, hogy akire ők azt gondolják, hogy átlagos, az sehol sincs.

Tetszik vagy sem, ma már teljesen elterjedt, hogy a 20-40 közti férfiak edzenek, sportolnak, odafigyelnek a megjelenésükre.

Hála az égnek. :-D


Akin nincs izom, csak sörhas, és az ápoltság tetőfoka, ha megborotválkozik, tiszta pólót húz, és felken egy izzadásgátlót, az sokat nem tett.


Elhúzott mellettük a konkurencia, és lemaradtak.

2016. febr. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Általános tapasztalatom, hogy a férfiaknak sem realitásérzékük, sem önkritikájuk. A legnyomorékabb lúzer is "átlagos" lányra hajt, ami esetükben azt jelenti, hogy legyen csinos alakja,lehetőleg nagy mellekkel darázs derékkal és hosszú, karcsú combokkal, divatos megjelenése, szép arca, gyönyörű hajkoronája. A kissé dundi lányok, a nem klasszikus babaszépségek labdába sem rúghatnak még a göthös quasimodoknál sem, aztán meg szidják a nőket, hogy csak a pénzre utaznak, meg a kigyúrt csávókra. lehet jobbra vágyni, de legalább maradna csöndben és ne szidná habzó szájjal azt a nőt, aki nem akar egy nála klasszisokkal rosszabb pasival ismerkedni, ha az semmi egyéb téren nem nyújt pluszt.
2016. febr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább azért van, mert ritka nagy debilek válaszolgatnak itt, és ha valaki le meri írni köztük, hogy 110 ezres fizetéssel is össze tudtam jönni gyönyörű nővel... Akkor lepontoznak.. Meg nekem támadnak, hogy a csajom biztos mocsok ronda, csak én látom szépnek mert egy selejt vagyok... Ez konkrétan megtörtént pár napja..

Rettenetes fogyatékos megkeseredett pasik válaszolgatnak ebben a kategóriában.

2016. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát 1., szerintem nagyon félrevezető, amit írsz. Az ismerősi körömet és a barátnőiket nézve egyáltalán nem ilyen dolgok függvénye a dolog, a nők (zömmel a jó nők is) ápoltság, igényesség terén csak elég általános elvárásokkal bírnak, tehát ne legyen elhízott, legyen normális haja, ne járjon szakadt vagy gáz cuccokban, stb. Ezeknek egyáltalán nem nehéz megfelelni, ha az ember egy kicsit is akar. Más területeken már sokkal nehezebb, mert az viszont egyszerűen elengedhetetlen, hogy valaki jóképű legyen és magas. Igazából ha az utóbbi kettő megvan, akkor az ápoltság része is alig-alig számít.
2016. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha már így tobzódnak itt a közhelyek, mondok én is egyet. Mindenkinek más a szép.
2016. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
90%

3-as tökéletesen leírta, és a rinyakórusnak üzenem: ezt egy férfi írta, nem egy "aljadék" nő. Ja, 3-as egyébként szerintük, ha vagynos nem vagy, akkor:

a csaj mocsok ronda

mocsok jóképű vagy

szőkőévi kivételt képezel

hazudsz


Amúgy én sokszor gondolkodom, h remélem trollok v vmi egyéb elfogadható ok van, mert ekkora debl nem lehet senki.

2016. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezeknek a totál megkeseredett férfiaknak szerintem már sose lesz nőjük, eleve volt velük valami bibi ami miatt nem lett, és erre még rátesz egy lapáttal hogy mostanra utálnak minden nőt.
2016. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!