Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben tér el egymástól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben tér el egymástól a szoros fiú-lány barátság és egy hetero párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A szoros fiú- lány barátságot szerintem a testiségen kívül más nem különbözteti meg a párkapcsolattól. Mivel egymás támogatása, meghallgatása, segítése, teljes lelki segítségadása mindkét esetben jelen van. Erről mit gondoltok?

2016. febr. 26. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem a "kapcsolataimban" mindig betalálnak, hogy "ez olyan mint egy barátság" és viszlát. De nekem meg barátok nem kellenek, azok csak elárulják az embert, mikor nem figyel.
2016. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plusz ott van a szerelem érzése is.
2016. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátok, akkor egyik sem tetszik a másiknak.

A fiú-lány barátság azért nem működik, mert az egyik fél mindig többet szeretne a másiktól. Csak van az hogy ezt leplezi éppen, mert nem akar sérülni és nem mondja el. Ez már kissé felszínes. A jó pofit lehet adni mindig, de az érzelmeket és a tudatot nem lehet becsapni. Tehát amit kívülről látsz az minden oké, de belül korántsem.

2016. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A testiségen kívül egy hatalmas különbség van,a szerelem.

Férfi és nő között akkor lehet barátság ha már szexuálisan ismerik egymást korábbról és már nem vágynak egymásra.

Illetve ha egyáltalán nincs közöttük vonzódás egyik fél részéről sem.

Más esetben az egyik fél általában mindig többet szeretne.

F40+

2016. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. De sztem van fiú_lánybarátság. S abban igazatok van h ekkor nincs vonzalom.

Én nem hiszek a szerelemben. Az úgyis elmúlik pár hét alatt.S viszonzott szerelem ritka. S a másikfék mindig kihadználja, becsapja a másikat. Szval a párkapcsolatból is barátság lesz.

2016. febr. 26. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az már régen rossz.
2016. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinövöd, bogaram.
2016. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!