Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mocskos disznó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen mocskos disznó szinte minden pasi?

Figyelt kérdés

Nekem is volt már több lakótársam, nővéremnek is már vagy 10, egyik barátnőm is mesélte, hogy mindegy, milyen sráccal laktak együtt, szörnyen retkeltek a lakásba. Nekem ebből már nagyon elegem van, és sajnos ez sok lányra is jellemző, hogy mindig mindent otthagynak porosan, zsírosan, feketén, és én takarítsak örökké vadidegenek után...

Én gy biztos nem akarok majd együtt élni senkivel. Nektek is van ilyen tapasztalatotok?

Egyébként nem vagyok tisztaságmániás, egy kis kosz még nem zavar, de ezek nem kis koszt hagynak...


2016. febr. 28. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, nem szeretem a rendetlenséget.
2016. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos mindig mi fogunk ki rosszakat, vagy csak ilyenek jönnek albérletbe...
2016. febr. 28. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a "menő arcokat" választjátok...


Én rendet tartok, de annyira, hogy táblázatosan vezetem a tárgyaim helyit, a word-ben leírást készítettem mindhez, ha meghalok ne legyen guessing game, hogy "mik ezek" vagy feltétlezzenek majd baromságokat. + sok emlék beugrik :)

2016. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem személyiség alapján választunk, hanem aki normálisnak tűnik, és tud fizetni.
2016. febr. 28. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor lányt keressetek:) én csajjal csak akkor költöznek össze, ha lenne valami köztünk.:) ( nem vagyok rendetlen:P)
2016. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem mocskos szinte minden pasi, ti vagytok szerencsétlenek, vagy rosszul választotok szimplán, szimplán rossz emberismerők vagytok.
2016. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem valami nagy a választék az albérletekre, mert azért nem olcsó, abból kell választani, aki jönni akar.
2016. febr. 28. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor meg, talán tisztázni kellene velük az elején, hogy az ár nem tartalmazza a takarítást. illetve ezért + pénzt felszámolni.
2016. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
Ez megint durva általánosítás. Nem mind az.
2016. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót vonzza. Valszeg te is retkes lány vagy.
2016. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!