Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy kicsit felvidítani, kizökkenteni a barátomat?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk 2 éve, akkor minden jó volt, mert nem kellett annyit tanulnunk az egyetemen, illetve akkor a városban volt albérletem, tudtunk sokáig sétálgatni, sörözni esténként, haverokkal lenni stb., azonban mostanra az összes barátunk elment másik városba, rengeteg tanulni való van, már nem a városba lakunk, hanem 30 km-el arrébb, ezért minden reggel és este 1 órát kell utazni, estére már tök fáradtak vagyunk.


Kezd nagyon nyomasztó lenni és mostanra már a barátom is kezdi mondogatni, hogy úgy érzi depressziós, pedig ő tipikusan az a mindig jókedvű ember.


Próbáltam, hogy random elmegyünk moziba, palacsintázni, pizzázni meg ilyen helyekre, aznap, vagy talán még másnap is tök jó ilyenkor, de aztán minden megy tovább.


Van esetleg valami ötletek, hogy mit próbálhatnék még? Az a baj, hogy nem jut több program eszembe, még a bowlingra tudnám elvinni, de az a baj, hogy nincs ismerősünk, aki csatlakozna és 4000/óra és nincs pénzem így rá.


Filmezés is kilőve, mert azt szoktunk esténként, de az is unalmas már, mivel fáradtak vagyunk és egyből bealszunk már a filmeken. Kivéve, ha nagyon vicces, de ilyen nagyon ritkán találunk.


2016. márc. 4. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjetek el közösen homokszemet számolni a tengerpartra. Ha egy szemet kétszer számoltok az csalás. Jó kis szórakozás lesz garantálom! Ha valaki elfelejti a számot, akkor újra kell kezdeni az elejétől. Hatalmas móka én akkor is csinálom ha egyedül vagyok.


A másik a telefonkönyv (manapság már ritka) memorizálás. Hatalmas móka az is, akár egyedül is.

2016. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1


Akkor már hasznosabb az angolszótárt bemagolni. Legalább szókincse lesz.

2016. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírtad a megoldást szinte. Költözzetek.
2016. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Igen de az uncsi, véget ér pár1000 szónál. Mondjuk legyen akkor kínai, az izgalmasabb.
2016. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!