Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az árhatár?

Figyelt kérdés

Mekkora értékű ajándék fogadható el egy kapcsolatban? Nem házasság,csak járás,max.együtt élés?


Ékszer? Ruha? Telefon? Kocsi? Nyaralás?


Lánynál és fiúnál ez más?


Pl.:


20 körüli srác elfogadhat a gazdag,idősebb barátnőjétől 1-2 menő öltönyt vagy svájci órát?


A lány elmehet a pasival egy 1M-es útra? Vagy elfogadhat egy LV táskát?


Hol a határ és miért pont ott?



2016. márc. 6. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, nekem annyira nincs ilyen határ. jó mondjuk pl egy házat nem vennék neki. :D

azt majd később közösen magunknak max.


de pl én vittem el nyaralni az egykori exem.

ha valakit szeretek annyira nem érdekel a pénz.

csak mivel nő vagyok, ahogy észrevettem a férfiakat eléggé zavarja, ha ilyen dolgokat, vagy nagyobb összegeket költök rájuk.

kaptam már meg, hogy "ő a férfi" , és neki kéne, hát mondjuk szerintem meg ez nem így működik.

2016. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de, hogy saját részemről is válaszoljak, engem zavar ha rám költenek.:D én szivesen, és nem érdekel, de ha rám az más.

szóval valahol meg tudom érteni a másik felet, mikor feszélyezi, hogy fogom magam és kifizetek egy teljes nyaralást minden költségével együtt.


(első voltam)

2016. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok gazdag és nem volt soha gazdag pasim sem. Ha kapok, elfogadom, de ügyelek rá, hogy én is vissza tudjam adni azt az értéket (összeget) más ajándék formájában.
2016. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt értem,hogy ti és sokan mások is az egyensúlyra törekedtek,de mi van akkor,ha neked és a partnerednek az anyagi helyzete ég és föld?


Ha a pasinak nem gond egy külföldi nyaralás,de a lánynak már egy ebéd ára is bajos a hónap végén?

Vagy ha a gazdag nő simán vehet 200-ért egy öltönyt,miközben a srác egy csóró egyetemista és egy doboz jobb bonbonra sem telik,mert könyvet kell venni?


Ekkor az egész kapcsolat bukott?

2016. márc. 6. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem állok olyan jól anyagilag viszont mindkét exem jobban állt mint én. Eleinte furcsa volt és kissé zavaró mert olyan volt mintha kihasználnám őket. Beszéltem velük erről és őket nem érdekelte én hogyan állok, közös kassza volt. Így én már elfogadom ha ilyen helyzetbe kerülök. 21/L
2016. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit kitekerném a kérdést, nekem nem elfogadható egy olyan kapcsolat, amiben a pénz a szeretetnyelv.
2016. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.-nak.


Nem arról beszélek,hogy a pénz a "szeretetnyelv",hanem,hogy hol és miért pont ott a határ?


Pl.:


Ha a párom telója elromlik és én akarok neki venni egyet,mert úgyis jön a szülinapja és telik nekem egy I6S+ -ra,akkor ne vegyem meg neki?


Ha a nő szeret operába járni,de a pasinak nincs pénze normális öltönyre,a nő viszont szívesen vesz neki és ráadásul anyagilag sem tétel neki,akkor a pasi ne fogadja el?

2016. márc. 6. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!