Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha fiatalabbnak nézek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, de mindenki 15-16nak néz, és úgy is kezelnek mint egy 15-16 éves gyereket. Sokszor ezeket kell végig hallgatnom "nem gondoltam volna, hogy ennyi idős vagy." meg "A kisfiú menjen ki!" "Maga elmúlt már 16 éves, mert ha nem, akkor szülői belegyezés is kell.", "Mi a titkod? Mert 15 évesnél nem néztelek többnek." stb.

Ilyen génekkel megáldva, van esélyem, egy korban hozzám közel álló partnert találni?

21/f


2016. márc. 12. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szakállat növesztettem és karban tartottam, hogy ilyen ne legyen. Egyik exem rágta miatta a fülem hogy ne legyen, meg kíváncsi. Lenyírtam -3-5 év. Mondta, hogy ok ez kell, érti hogy miért. Hagyj fél centit, dob majd rajtad 2 3 évet és nem is szúr :) 29/f
2016. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mégolyan sűrű szakállam sincs, hogy érdemes lenne meghagyni. Pár szőrszállal, meg elég hülyén mutatkoznék. :D
2016. márc. 12. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a problema ott kezdodik "21 eves fiu vagyok". 21 evesen ha nem tartod magadat FERFInak, akkor miert varod, hogy ugy kezeljenek, es nem ugy mint egy 15-16 eves fiut. Eszem megall.
2016. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hàt elönye is van 18év alatti p...kaphatsz ami azért valljuk be àltalàban jó, ha nem vallod be a korod akkor szülök se ugy vannak, milyen idös pasi jàr a lànyukkal. Viszont komoly nökhöz kevés.
2016. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 év múlva viszont jól fog jönni,amikor már fiatalabb nőt szeretnél kifogni.Leonardo DiCaprio is későn érő volt,sokáig be is skatulyázták a kisfiús kinézete miatt.Mára Oscar-díjat kapott és normálisabbnál normálisabb szerepeket kap.Nézz csak meg eredeti nyelven egy korai filmjét,amiben még a Bolba Tamás szinkronizálta őt annak idején a Hevér Gábor helyett.Szerintem annyira kölykösen nem nézhetsz ki,mint ő az Ez a fiúk sorsában.Akkor volt 18 éves és kb. 14-nek,ha néztem.
2016. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légyszi légyszi mutatsz képet privátban??

25 N

2016. dec. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!