Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "kapjam" vissza őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kapjam" vissza őt, akit még meg sem szereztem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben aki az egyetemen nagyon fontos lett nekem. Már az elején tetszettünk egymásnak, bár volt barátja. Nagyon sokat beszélgettünk, hónapokon át, amikor csak egyszer kinyögte, hogy szerelmes belém és nem bír tovább a barátja mellett lenni (akivel amúgy 2 évig volt együtt).


Ahogy telt az idő, mintha elmúlt volna benne ez az érzés. Nem érdeklődött felőlem, viszont mikor én írtam vagy mentem oda hozzá mindig örült. De a beszélgetések se voltak azok az igaziak. Sosem kérdezett vissza tőlem. Jókat beszélgettünk de sosem kérdezett...


Úgy gondoltam, hogy lépnem kell és megmondtam neki, hogy mit érzek egy randi keretében. Sajnos nem sok sikerrel. Ekkor döntöttem el, hogy hagyom, ez ennyi volt nem megy... Ami nem megy azt nem kell erőltetni.


Teltek a napok és az egyik lyukas órámban, arra lettem figyelmes, hogy jön felém. Kijött óráról mert beszélni akart velem. Elkezdtünk beszélgetni, majd bevallottam neki mindent és elcsattant egy csók. Folytatása nem volt... Azt mondta, hogy ne haragudjak rá, ő neki nincs szüksége most egy kapcsolatra.


Mit csináljak? Mit érezhet? Nem volt még részem ilyen szituációban. Szerelmes vagyok belé és bármit megtennék érte, pedig tudom, hogy ő értem nem.



2016. márc. 16. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak nekem zavaros ez az egész??

Szerelmet vallot neked, nem? Akkor te mégis hol voltál agyban?? Miért nem léptél miért kellett ki tudja mkeddig várni egy randival?

2016. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mert miattam hagyta ott a srácot nem pedig értem. De én hívtam korcsolyázni stb. oda sose jött el, tehát ilyen randis dolgokra... mindig csak suliban voltunk elég sokáig.
2016. márc. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!