Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemzetközi párkapcsolatokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemzetközi párkapcsolatokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen történetitek vannak? Voltatok már külföldivel kapcsolatban? Akár csak 1 éjszakára v tartósan is.

Milyen volt?


Társkeresőn manapság simán lehet külföldi csajjal összejönni de még akár itthon is vagy egy külföldi kiruccanás során is.


2016. márc. 28. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugat fele menj, ha nem akarod, hogy elszedje a pénzed :D
2016. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öreg kamionosokat kérdezz! :D
2016. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanok mint itthon. Nincs különbség mentálisan.
2016. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat en mindharom kulfoldi exemmel tovabbra is nagyon jo kapcsolatot apolok es a ferjem is kulfoldi. A magyar exeim kozul egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Nem feltetlenul csak miattam.

A kulfoldiek kozul egyik sem huzott le anyagilag, vert at vagy bant velem lekezeloen. A magyarok kozul szinte mindegyik. Az amelyik nem azzal nagyon fiatalok voltunk es o nem igazan volt erett akkor meg a parkapcsolatra es az elkotelezodesre (talan meg en sem akkor). En 25 voltam mikor szakitottunk, o 23.

Persze a kulfoldivel is lehetnek buktatok, nem ugyanabban a kozegben, kulturaban nottunk fel. De ez athidalhato.

Roviden a velemenyem az, hogy lehet, ha az ertekek azonosak. Kulfoldon, legalabbis nyugat Europaban viszonylag jobban megtisztelik a noket mint (sajnos) otthon a honfitarsaink jo resze. Jobban tudjak mit akarnak es nem tekintik magukat kiskiralynak. Termeszetesen ez sem mindenkire igaz, en a sajat tapasztalataimat irtam le.

38/N

2016. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rövidebb dolgaim voltak egy lengyel és egy osztrák sráccal, az első komoly kapcsolatom épp most történik, egy magyar sráccal.

De szerintem hülyeség nemzetiségekre csoportosítani.

2016. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Titusztitusz ***** válasza:
Az én egykori nőim, barátnőim nagyrésze külföldi volt mindig is... (Sőt, még a feleségem is az...)És valahogy jóval élvezetesebb volt az ilyen hölgyeket izélni mindig, mint a hazaiakat...Lehet hogy ez nálam valami komplexus lehetett, de ha a nőci elkezdett akár szex előtt, akár szex közben külföldi nyelven beszélni, hát...Az emberre úgy hatott mindig az ilyesmi, mint ha bekaptam volna vagy egy tucat viagrát...Rutinosabb külföldi barátnőim ha már az orgazmus közelébe értek, és azt akarták hogy "most aztán meg különösen kemény, és fékezhetetlen legyek", gyakran szándékosan elkezdtek hosszan idegen nyelven beszélni akármiröl, már persze amennyire az adott helyzetben erre képesek voltak...Hű...Ilyen esetekben aztán elég nehezen lehetett leállítani,olyan szenvedéllyel csináltam aztán a ténykedést,de a ravaszabb nőcik ez utóbbit is könnyen megoldották, mégpedig úgy, hogy hírtelen befejezték egy idő után az idegennyelvü értekezést szex közben...Szóval érdekes egy szituk voltak ám az eseteimben...A legjobban az orosz-ukrán-török-vietnámi hölgyekkel éreztem magamat...Viszont a nyugati nőciket nemnagyon csíptem...Főleg a németeket, meg az angolokat nem...És a nyelvük sem nagyon hozott izgalomba sohasem, ellentétben a kissé fentebb felsorolt nyelvekkel...Nemtudom hogy miért pont az orosz-ukrán-török-viet nyelv volt rám ilyen hatással, dehát így állt a dolog valami miatt mindig...
2016. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értetlenűl àllok az előtt amikor egy szép magyar làny egy nagy....afro pasival jàr. Anya tanîtónő több sìró magyar nőt làtott akik gyerekét "elrabolta" az apja
2016. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már szerbbel és törökkel egyéjszakásom. :) Némettel vagyok kapcsolatban már több éve. Nagyon jól megvagyunk.
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Momentán egy spanyollal vagyok együtt lassan három hónapja.Egyszer beszélgettünk a pszichés gondokról és hogy Magyarországon mennyi ilyen újság fellelhető és van egy diliház,aminek a neve belopta magát a magyar nyelvben(vagyis a Lipót). Mondtam vele példamondatot,hogy egy ismerős azt mondta,hogy a Lipótban kötne ki,ha két hiperaktív gyerekek lenne.Küldtem egy képet a kastélyról és írta az ember,hogy de szép nagy, milyen jól eljátszanának itt a gyerekek.Erre mondtam,hogy ja,de ez a diliház.

A másik különbség,hogy Dél-Spanyolhonban a szerelmesek smaci közben simán fogdossák egymást az utcán is.És senki nem rökönyödik meg.Első ilyenre mondtam,hogy ember, legalább addig ne fogdosd a tomporomat,amíg a négy fal közt nem vagyunk.

2017. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ahogy mondani szoktak: a szerelem nem ismer hatarokat.


Nekem volt mar osztrak, szerb, francia, cseh baratnöm (es par magyar) es mindegyik tudott aranyos es idegesitö is lenni. Egyikkel sem tartom mar a kapcsolatot.

Ha engem kerdezel a külföldi lanyok nem olyan szepek mint a magyarok, de sokkal "alkalmasabbak" komoly kapcsolatra, a magyar lanyok nagyon szepek es elbüvölöek tudnak lenni, de csak lehuzzak az embert anyagilag es lelkileg is, de persze vannak magyar lanyok is, akik nem ilyenek.


En, ha lehet mar nem kezdenek ki külföldi lannyal, csak magyarral, meg akkor is, ha rossz tapasztalataim voltak a magyar lanyokkal.

2017. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!