Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjem meg a lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg a lányt a metróról?

Figyelt kérdés
Ugyanazzal a vonattal utazunk naponta Pestre, de máshol szállunk fel, így legtöbbször a metró mozgólépcsőn vagy a metrókocsiban látom. Újabban köszönök is neki, ha épp úgy jön ki a lépés, ő visszaköszön, de folyton a telefonját nyomkodja, esélytelen hogy bármit is mondhatnék neki. Lehetséges az is, hogy a pasijával chatel, így eredménytelen lenne bármiféle ismerkedési szándék. Facebookon is megtaláltam már, de csak azért, mert egyszer a mozgólépcsőn megláttam, hogy kivel chatel, és így meg tudtam keresni. De ha bejelölném, gondolom csak megijedne.

2016. márc. 30. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szóba elegyedni vele valahogy. Pl.: Nem találkoztunk valahol (Suliban, könyvtárban, tanfolyamon.) Valamit találj ki, aztán még valamit, még valamit és hátha beszélgetés kerekedik a dologból.
2016. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? :)
2016. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi. Pár hétig még figyelemmel kísértem és hetente 2-3x láttuk egymást, köszöntünk egymásnak. Aztán egyik délután, amikor a hazafelé vonatot vártam, láttam a pasijával csókolózni a kelenföldi pályaudvaron, így utána már kevesebb volt a motiváció, hogy ugyanabba a metrókocsiba szálljak reggelente.
2016. aug. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!