Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fura kérdés, de mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fura kérdés, de mikor párt választotok, szoktatok érdeklődni a másik családjának jellemző betegségeiről?

Figyelt kérdés

Pl. jellemző a lány családjában a mellrák, a srác családjában a korai halálozás szív- és érrendszeri bajok miatt?


Elviekben logikus volna olyan választani, akinek a családi kórelőzménye jobb.

Meglehet sokkal jobbat teszel ezzel a leendő gyerekeidnek, mintha gazdag, magas vagy netán okos párt választanál és ma már megvannak hozzá a technikai lehetőségek is.



2016. ápr. 4. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kérdeztem ilyet. És megmondom őszintén, eszembe se jutott. Ha valami nagy para lett volna, akkor viszonylag hamar értesülök róla, úgy gondolom. 4 éve vagyunk együtt a párommal, de soha nem kérdeztem őt vagy akár az anyukáját erről.

Nálunk szóba került, mert sajnos nemrég hunyt el nagymamám testvére tüdőrákban, és akkor mondtam, hogy nagypapám édesanyja is tüdőrákban halt meg, de ennyi.

2016. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sheldon???Te vagy az? :D
2016. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
te randizáskor v kapcsolat elején hasonlo kerdeseket tennél fel h ez alapjan el döntsd h megéri e vele hosszutávu kapcsolatot létesiteni vagy nem?? Nevetséges. Ez ugyhangzik h te csak a gyerekszülés céljábol akarsz pasit/férjet.
2016. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem. Legalábbis nem kérdeznék ilyet. Bár az tuti feltűnne, hogy mindenki meghalt 50 évesen... Az kicsit megijesztene.


De remélem őt se zavarná, hogy


- cukorbetegség

- fogínysorvadás

- szürkehályog

- széleszűség


Nálam is játszik.

2016. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
véleményem szerint nem ez alapján választ a legtöbb ember párt magának.
2016. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a rokonságomban 80%-ban rákban haltak meg, vagy voltak rákosak. viszont az a rokonom, aki egész életében zsírt zsírral evett, dohányzott és k*rvázott, minden betegséget összeszedett, 92 évesen halt meg. anyukám és nagypapáim egészségesen éltek, falun, falusi levegőt szívtak, nem dohányoztak, nem ittak, sokat sétáltak. anyukámnak csontvelő rákja volt, mindkét nagyapámnak vastagbél.


és ha valaki erre párválasztás során rákérdez, visszakérdeznék, hogy tenyészkancának kellek? mert akkor bizony keressen jobbat.

2016. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki csak gyerekcsinálás okán ismerkedik az kérdez ilyesmiket max... normál esetben nem ez a lényeg.
2016. ápr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy azzal foglalkozol, ami csak negatív irányba terel, tökéleteset úgysem találsz. A komoly betegségek nagy része meg nem előre tudható, szóval én ezzel nem foglalkoznék, hülyeség.
2016. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kórelőzmények alapján pártválasztani?? Chöh. Értem én a logikád...de ez valahol visszataszító számomra.
2016. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké gyerekek, kicsit túlhergelitek magatokat.

Természetesen tudom, hogy ma nem ez dívik, de miért ne lehetne értelmes szempont?

Mennyivel értelmesebb, hogy azért dobtok el egy srácot, mert alacsony?

Nem kell feltétlen arra gondolni, hogy van egy checklist és ha az illető elér egy bizonyos pontszámot, akkor megköszönöd az "addigi részvételé", mint valami telefonos piackutató, hanem hogy ezt is, megfelelően súlyozva, de figyelembe veszed.


Sztem csak nem logikus, hogy ezek a szempontok kimaradnak, sőt visszataszítóak számotokra, miközben rengeteg egyéb szempont szerinti "válogatás" kicsit sem az. Ez így kontraproduktív és és logikátlan.

2016. ápr. 5. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!