Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm megcsalta a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55virag55 kérdése:

A barátnőm megcsalta a barátját 3 év után és nem rég szakítottak. Sőt a csaj most is a másik fiúval van. És most a barátja velem szeretne lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég friss a dolog és nem tudom mit tegyek? A fiú nagyon ki van akadva.

2016. ápr. 5. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó de azt nem írtad le, hogy te akarod e egyáltalán.
2016. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd, még ha be is jön neked.

Ez a pasi még nincs túl barátnődön, csak pótlékot akar, esetleg jól visszavágni exének. Te csak egy eszköz vagy számára. Arról nem is beszélve, hogy barátnőd mit szólna a dologhoz? Később, ha már csitultak a dolgok, valószínűleg nem bánná, de most még ezt ne, akkor se, ha ő szakított a sráccal más miatt.

Ha érdekel a srác, akkor beszélgess vele őszintén. Mondd el, hogy megérted, hogy feldúlt, de ezzel a viselkedéssel megalázza magát és másokat is megbánt. Inkább csak legyél mellette, érezzétek jól magatokat, de ne kavarjatok addig össze semmiképp se, amíg nem rendeződtek az érzései.

2016. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fiú most elég labilis, sokszor mondta, hogy jobban járna ha megölné magát. Mostanában sokat beszélgetünk de ő azt mondta velem akar lenni. Félek ha megmondom neki hogy még nem akarok vele kapcsolatot akkor valamit csinál magával. Mit tegyek?
2016. ápr. 5. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtös.pótléknak akar vagy éppen azért hogy a barátnöd közelébe maradhasson.nem beszélve arról,hogy tönkreteheti a baráti viszonyt
2016. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy bosszúból akar most téged, amiért megcsalta. bánta az egóját.


Ne magyarázd túl, a legkézenfekvőbb magyarázat, hogy sorry, de elvből nem kezdesz a barátnőd volt párjával és pont. nem kell itt semmit túlragozni.

Már ha nem akarsz tőle semmit.

De iylen labilis, sértett állapotban, főleg ha más nyalogatva sebeit azt mondja jobb lenen ha megölné magét, nem hiszem, hogy túl lenne a csajon hirtelen és pont téged akarna.

Egyszerűen kézenfekvő vagy neki most és ennyi, ne ringasd magad illúziókba.

25L

2016. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* bántja, és már*, bocs az elgépelésért
2016. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 évvel ezelőtt elkövettem azt a hibát, hogy összejöttem a sráccal. Nem pontosan a szakításuk után, de mégis a barátnőm exe. A barátnőm nem tudta, mert addigra már nem is voltunk barátnők - a másik csávó, akivel megcsalta az előzőt, teljesen elvette az eszét.

Viszont a srác még mindig a lányba volt szerelmes, úgyhogy nem is tartott sokáig a dolog részemről hamar lezártam, de azóta is bánom, hogy belementem.

2016. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!