Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, mit választana a 2 lehetôs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, mit választana a 2 lehetôség közül?

Figyelt kérdés
1. lehetôség: Egy srác aki mindent megad, és a kislányt is a sajátjaként szereti a párjának. A gyermek az elôzô kapcsolatból van. A kezét is megkéri a srác. 2. lehetôség: Egy másik srác akinek van lakása, gyermeke is. És nem foglalkozik nagyon a párjával és a gyermekével.
2016. ápr. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Amelyiket szeretem, bakker. Nem a kislányomnak lesz a férje, hanem nekem.


Nyilván így leírva az első tűnik jobb választásnak, de ezer és egy dologtól függ még a döntés. Alapvetően azt kell mondjam, ha ez a kérdés felmerült, akkor leginkább egyiket sem kéne erőltetni.

2016. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy valós élethelyzet?

Mert akkor az lenne a kérdésem, hogy a pics*ba lehet, hogy valaki megkéri a kezét a leányzónak (általában ezt nem 1 hét után szokás), úgy hogy mellette képben van egy másik fazon, akinek meg van lakása, és ő kevesebbet foglalkozik velük...

Abszurd, akkor melyiket tartja szeretőként, és melyik a "párja"


Amúgy ha a második nem foglalkozik se a nő-vel se annak gyerekével, csak lakása van, akkor abban mi a szimpatikus, csak a saját keco...

2016. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, úgyhogy egyiket sem tudnám választani.
2016. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy lányom, úgyhogy érintettként válaszolok.

Olyan társat választottam, akivel boldog vagyok, jól érzem magam, igazi társam, mindent meg tudunk beszélni, egyezik az értékrendünk, az életstílusunk. Emellett jól kijönnek a lányommal. De ez a szempont csak azután lépett életbe, hogy a kettőnk kapcsolata elég stabilnak bizonyult.

A kezem nem kérte meg (nem is fontos számomra, nem ez határozza meg a kapcsolatot), lakása sincs.

2016. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!