Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Írjak ennek a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak ennek a kis piócának, h allítsa le magát?

Figyelt kérdés

A barátom anno összeszűrte a levet egy csajjal, akivel lefeküdtek egymással. Mi januártól vagyunk együtt, ez gondolom előtte volt :D Egy vonaton szoktak utazni fel az egyetemre. Ezzel nem is volt semmi gond, mert nem vagyok hülye, h ilyenen mániázzak, h közebn beszélgetnek. De aztán a csaj "csak úgy" alapon felhívta a barátomat, h ő ennyit fogyott és ennyi km-t lefutott és reméli, h büszke rá. Akkor mondtam a barátomnak, h mindennek van határa, mert én ilyet a barátnőimnek osztok meg, nem egy volt lepedőpajtival. Mély levegőt vettem és lenyeltem a dolgot. Utána a párom mondta neki, h őt nem érdekli a fogyózása, meg én se nézem jó szemmel, úgyh hagyja őt békén. Hát nem akarja mégsem...

Ma a barátom miközben utazott haza, beküldött egy smsezés képet, h a csaj írt neki: Csaj: "Pedig mellettem volt hely"

Barátom: " Így jártam"

Csaj: Hát most fosztottad meg magad egy élménytől :D ennyi. Amúgy jó a sapkád!"


Erre már nem írt vissza a párom, mert állítólag örült neki, h még csak nem is látta meg a csajt a vonaton, mert nem volt kedve az agyzsibbasztó szövegéhez. Ez oké, de én erre nagyon felmérgedtem, h még mindig nem állt le a lány, miközben pasija van. A barátom elmondta, h szilveszterkor írt a csajszi neki sms-t,h ő szerelmes belé. Másnap a csaj párja közzétette facen, h ők 4 éve együtt vannak. Hát taps. Igazi ribizli...

Szerintetek jogosan idegesít már a csaj olyannyira, h már írni akarok neki? H kicsit vegyen vissza? Ismerjük is egymást amúgy.

A barátom össze is veszett velem, h emiatt nem fog elmondani nekem semmit se, mert h így reagálom le a dolgokat, holott őt sem kell félteni, mert ő egy "szia!" üzenetre, amit egy fiú írt nekem, kikapta kezemből a telefont és írta neki a felvilágosító szöveget, velem pedig a sokadik alkalom miatt összeveszik...


2016. ápr. 8. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Es te miert is akarod leegetni magad azzal hogy ilyen ribizlikkel allsz le veszekedni? Tudod ki irkalna neki... ez a szanlom szintje, jo hogy nem megjelolod a pasit hogy o a te teruleted. A csaj luvnya, pasid meg jatssza az eszet hogy nem erdekli mert most epp van jobb opcioja. De azert a kapcsolatot fennt kell tartani ha ne adj isten eltunik a jobb opcio de dughatnekja lenne.
2016. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ezért tettem fel a kérdést, mert egyik felem azt mondja, h írjak neki, másik felem pedig azt , h ne alázzam meg magamat ezzel.

De most mit tegyek? Vagy a barátomnak mit mondjak ezzel kapcsolatban?

2016. ápr. 8. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne írj neki, ezt a barátodnak kell lerendeznie, nem neked. Hiába írnál neki, valószínű nem érdekelné...

Viszont a kedves párodnak megmondhatod, és a példát is felhozhatod, ahogyan ő reagált, hogy zárja rövidre a csajt, világosan adja tudtára, hogy hagyja őt békén. Ne válaszoljon neki, ha ír, stb.

2016. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!