Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak, mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, mikor lehet tudni, ha valakinek tényleg tetszünk? Nem tudom eldönteni, hogy csak bemagyarázom-e magamnak, vagy valós a helyzet.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen egy csapatban dolgozom egy férfival, és valamiért az az érzésem, hogy tetszem neki. De nem beszél velem másképp, mint a többiekkel, nem keresi jobban vagy többet a társaságom, egyszerűen csak néha észrevettem, hogy jártában-keltében rám nézett mindig, egyszer-egyszer amikor ketten mentünk valahova és sort kellett várni, akkor diszkréten méregetett, hasonló apróságok.


Nem tudom, hogy most öntelt vagyok, és minden kis jelentéktelen dolognak nagy jelentőséget tulajdonítok, vagy valóban lehet-e alapja a megérzésemnek? Az a szomorú, hogy általában be szokott igazolódni a megérzés, csak nem tudom, hogy azért-e, mert tényleg a kezdetektől tetszettem az adott pasasnak, vagy azért jött be a dolog, mert kicsit másképp viszonyultam hozzá a magam megalapozatlan elképzelései miatt, és ez feltűnt neki, majd tényleg elkezdtem érdekelni.


Nyilván most nem azt várom, hogy ti megmondjátok nekem a tutit, hogy a munkatársam mit is érezhet irántam, hanem inkább úgy általánosságban, ti miből veszitek észre, illetve mit gondoltok, hogyan másképp viselkedtek (ha egyáltalán) ha valaki nektek tetszik, de nem mondjátok el neki?


Előre is köszönöm!


2016. ápr. 9. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csinos nő vagy akkor semmi meglepő nincs benne hogy méreget igazából. Lehet csak elképzelt meztelenül ezt csináljuk a csinos nőkkel :D Ettől még egyáltalán nem biztos hogy akarna tőled bármit is, sőt ha akarna akkor se biztos hogy fog lépni bármit vagy reagálna arra ha te lépnél.

Én sose mutatom ki ha tetszik valaki mert általában nem sok jóra számíthatok mert az átlagos külsejű férfiak átlagos munkával nem kellenek kb senkinek. dolgozom 10 éve és sose hallottam még olyanról hogy bármelyik kollegina egy kicsit is érdeklődött volna felőlem szóval nem tévedek nagyot.

2016. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik hivd el randira, es akkor majd kiderul.
2016. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!