Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb ember miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember miért nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Akinek lehetne az miért nem akar?
2016. ápr. 10. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert rohadt kényelmetlen és bekorlátoz.

Férfiként a szabadság a legnagyobb kincs, meg az egészség. Utánuk jön a változatosság :)

2016. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz időszaka van stresszes és nem akarja, hogy akivel összeismerkedik azt tapasztalja, hogy gondterhelt.

Lehet túl sok a dolga, nem tud annyi időt szánni a párjára, mint amennyit szeretne egy kapcsolatban.

Lehet elfáradt már ez előző kapcsolatoktól és szünetet tart. És ilyenkor elég nehéz újra visszatérni a párkereséshez.

2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet...


- Sok csalódása volt már.

- Szabad akar lenni, nem egy férfitől-nőtől függni hogy mikor van vacsi, alvás, hétvégén romantikus film. Stb.

- Nem tartja magát alkalmasnak párkapcsolatra, ez lehet éppen tanulás-munka miatt, vagy csak nem akar megfelelni senkinek sem.

- NEM SZERELMES! Sokan (főleg nők) szerelem nélkül nem akarnak kapcsolatot.

Stb...stb..

2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen jó is egy barát/barátnő, nem mindenki áldoz be mindent érte. Mert ugye ha van egy kapcsolatod, kompromisszumokat kell hoznod előbb utóbb, kisebbeket, nagyobbakat. De bizony el kell hinni, hogy vannak emberek akiknek van olyan időszaka, hogy a háta közepére se kíván egy társat akivel 7 napból 6 szor találkozni kell több órára és az idejét rabolja. Ha elérünk egy bizonyos kort, rájövünk, hogy csak az idő van ami számít. Hogy ezt most egy boldog kapcsolatban akarod eltölteni szerelemben, vagy magaddal foglalkozva, az egyéni problem. De rengeteg véglet van.

Valaki lézeng x évig, bulizik 40 évesen is. Valaki diplomákat halmoz és tanul....

2016. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én azért nem akarok most,mert tök sok plusz stresszel jár és még egy jó kapcsolat is bekorlátoz bizonyos mértékben.Én szeretek szabad lenni és most alkalmi kapcsolaton kívül nem vágyok másra:) Ha szerelmes leszek,akkor nyilván másképp fogom gondolni;) De most bulizok,barátnőzök,ilyesmi.

20L

2016. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Előttem szólók szuperül összefoglaltak mindent, amit én is gondolok. Gyakorlati példa: Engem például átb...tak a palánkon, miután kihevertem csak magamnak éltem/élek és köszönöm szuper az életem így, gyakorlatilag szárnyalok annyira boldog vagyok. Félreértés ne essék, tiszta szeretettel állok a nőkhöz, nem csalódtam bennük, sok rendkívül kedves, rendes lány van, de nem kellene a kapcsolattal járó sok probléma és kompromisszum.
2016. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem rég léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, egy darabig nem szeretnék komoly kapcsolatot. 22N
2016. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt de meg mondom őszintén nem is akarok .... Járni nem is fogok senkivel hanem maximum barátság extrákkal... Bár ezt se tartom jónak de jobb mint a járás 16 l
2016. ápr. 10. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A helyes kérdés az, hogy miért akar valaki egyáltalán kapcsolatot?
2016. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem (ha nem is vallják be) majdnem mindenki akar kapcsolatot, csak hát nem mindegy, hogy KIVEL(!!!).

Én eddig összesen 3 olyan lánnyal találkoztam, akikkel komolyan összejöttem volna, de sajnos nekik volt párjuk, meg nem is érdekeltem őket. Emellett persze volt számtalan lány, akik összejöttek volna velem, de nekem meg ők nem jöttek be. Na mindegy, szóval én örülnék, ha megtalálnám a párom akibe tényleg szerelmes vagyok, olyannal viszont nem fogok összejönni, aki iránt nem érzek komolyabbat, csak azért hogy legyen kapcsolatom.

2016. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!