Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha a barátnőtök megkérné, hogy hadd nyomja ki a pattanásaitokat az arcon és háton mert zavarja?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem azt mondaná hogy rosszul van tőle hanem hofgy zavarja hogy ott vannak es nincsenek kinyomva
2016. ápr. 16. 10:43
 1/4 Bence_ ***** válasza:
Annyit mondok. Jó!
2016. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem semmi nincs abban ha a másik fél ügyel és figyel a másik úgymond higiéniájára. Nekem is mindig kinyomkodta a párom, sőt még volt amikor én kértem meg őt.
2016. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fura lenne de ha neki így jobb akkor okés.
2016. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A majmok is kurkásszák egymást...
2016. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!