Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "veletlenul" megerintette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "veletlenul" megerintette a mellemet?

Figyelt kérdés

Tegnap beszelgettem egy jo baratommal, es beszelgetes kozben ahogy magyarazott, megerintette a mellemet.

Aztan rakerdezett.

"Most megerintettem a melledet ugye?"

Erre en

"Igen, azt tetted. Ez nem a vállam volt. " Es csak mosolyogtam.


Ezt meg elneztem volna,mint veletlen, de aztan kesobb felhozta a temat megint. Valamit emlitett ezzel kapcsolatban, hogy nem nagyon szokott noi melleket fogni, mert az ex baratnojenek nem nagyon volt mit.


Tul bonyolitom, ha arra gondolok, hogy mivel masodjara is felhozta a temat, ezert elegge "megrazhatta" a dolog, hatassal volt ra?


Csak azert szeretnem tudni, mert nekem tetszik a pasi, viszont nincs nagy onbizalmam, hogy jobban merjek kezdemenyezni nala.


2016. ápr. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
direkt csinálta
2016. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én abból a célból hoznám újra témába az ilyet, ha bejön a lány, és akarok tőle valamit. amit leírtál pedig egyértelmű bók
2016. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, de amúgy nekem fura kicsit, hogy még mosolyogtál is rá, eleve vicces is lehetett a szitu és nem vágta le, hogy neked is bejött a dolog. Más esetben tuti kapott volna nyaklevest gondolom. :D
2016. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak lazán :) No para... innen már nehéz lenne elrontani :) Hozd fel mondjuk, hogy olyan rég voltál moziban, mert egyedül nem szeretsz járni. Ő mikor volt utoljára?


Vaaaagy.. jó lenne beülni valahova beszélgetni, kaja stb. Esetleg ha elhív valahova akkor fogadd el a meghívást és hasonló alap dolgok. Majd aztán könnyebbé válik meglátod :) Sok sikert hozzá

2016. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a lányok érnek hozzá véletlenül a pasihoz, akkor mi van?
2016. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 erekció
2016. ápr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szia megfoghatod a mellemet ha én megfoghatom a farkadat"

Ennyi. Mindenki ezt akarja csak finomkodunk.

2016. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!