Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Rebeka név?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek a Rebeka név? Ismertek Rebekákat? Ők milyenek? A kislányunk nevén gondolkodunk, és nem tudjuk, hogy Janka legyen vagy Rebeka.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 01:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy pont tegnap volt egy ilyen kérdés, de mi nem az a pár vagyunk. Érdekes,hogy ugyanebben a felállásban :)
2016. ápr. 24. 01:21
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem Rebeka névről mindig egy rap szám jut eszembe, amiben a leányzó nem éppen megbecsulendo erényekkel rendelkezik... :)
2016. ápr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem kislánya Rebeka. A Rebeka szebb, mint a Janka.
2016. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Két rebekàt ismertem életemben, egyik nagyképű kis r. Banc volt, aki miután felvitte a sors a dolgát elfelejtette, honnan jött közben élőben -2 kinèzetre, a màsikat nemrég ismertem meg, egy félanalfabéta, aki a testéből él pedig csak 18, bevallotta, hogy régebben ingyen meg pénzért is b. Szott mindenkivel. Mindezt ùgy közölte, hogy nem is kèrdeztem tőle. Abban hisz, hogy barátja gazdag ès majd eltartja (ezt is ő mondta) ès majd fotòmodellként addig èlnek majd amìg meg nem halnak. Ezèrt az iskolát is kerüli. Más kérdés?
2016. ápr. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#2: "Ejnye-ejnye, Rebeka, meg ne tudja nagymama..." :D
2016. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj lesz belőle, akkor mindegy milyen nevet választasz neki. Ha ronda lesz... hát akkor is. :)
2016. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhány Rebekát ismertem, mint egy kis elkényeztetett liba volt már gyerekkorában. Mindet Redinek becézik, még akkor is, ha rossz a lány, és ettől olyan komolytalan lesz a szidás. "Rebi, ezt nem szabad" és közben mosolyognak hozzá. Ugyanez a Zsombi, a Barni és társai. Ezekből kerül ki a legtöbb problémás gyerek a munkahelyemen.
2016. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A bxtch perfectben nem Rebeka a főszereplő? :)
2016. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Az Aliens-ben is így hívták a kiscsajt. :)
2016. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te most tényleg azt gondolod, hogy a gyereked attól lesz egy jópofa csaj, vagy egy hisztis liba, hogy Rékának, Rebekának, Ritának, Rózsának, Renátának kereszteled?


És ha én ismertem egy égetnivaló boszorkány Rebekát, akkor inkább más nevet adsz neki, mert minden Rebekából az lesz?

2016. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!