Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tisztelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a tisztelet hiánya? Vagy ő ilyen és fogadjam el?

Figyelt kérdés

már a kapcsolatunk elején látszott, hogy a barátom nem az a gavallér...pl.2.randin is látszott rajta, hogy nem szívesen hív meg egy teára se amit kértem, ez azóta annyiban maradt meg, hogy én néha meglepem őt apróságokkal, pl.sütök neki sütit vagy a kedvenc csokijával meglepem.ő semmi hasonlót nem csinál...

azt kell tudni rólam, hogy nem vagyok egy olyan lány aki könnyen megsértődik, megértem, hogy a fiúk fiúkból vannak, de a barátom állandóan bámul más lányokat ami kicsit rosszul esik, még ha tudom hogy szeret is..

emellett sokszor kioktat engem, úgy viselkedik, amivel ő érezteti, hogy okosabb nálam..

ha összeveszünk is nagyon nehezen látja be, hogy ő hibázott, akkor se tesz túl sokat azért, hogy kiengeszteljen, mert tudja, hogy úgyis vele maradok..

a romantika teljesen hiányzik a kapcsolatunkból és ez kezd zavarni engem... valahogy a szexen kívül nem kezel engem nőként.. ha meg sírok vagy érzékeny vagyok betudja annak, hogy lány vagyok és ennyi


2016. máj. 9. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ennek nem sok koze van ahjoz hogy bika vagy nem :) az en elso szerelmem bika volt, nala gavallerabb pasit nehez elkepzelni, kb tejben-vajban furosztott, tisztelt. Sajnos tavolsag miatt lett vege de a mai napig joban vagyunk.

Ez a pasi szimplan bunko. Es tenyleg semmibe vesz de azert mert megteheti.

2016. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es. Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert én is bika vagyok és nyomokban bennem is megvannak ezek. Persze én nem vagyok ilyen tapló.
2016. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!