Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ennyi véletlen szám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennyi véletlen szám az életünkben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön. Elég sokat szoktunk beszélgetni. Én hiszek a számmisztikába meg az ilyen ezoterikus dolgokban és feltűnt, hogy jópár szám azonos az életünkben. Pl. Én 165 cm magas vagyok, ő 175. Én július 12-én születtem, ő 22-én ugyanabban az évben. Anyumnak december 12-én van a szülinapja, és az ő mamájának is. Én 55 kg vagyok, ő 65. Amikor kicsi voltam akkor a Béla utca 6-ben laktunk, ő pedig szintén Béla utcában lakik 15-ös szám alatt, de másik városban. Nagyon bejön ez a srác... Lehet, hogy csak én misztifikálom túl a dolgokat, de még nem találkoztam ilyen emberrel, akivel ennyi közös pont lett volna az életünkben. Szerintetek lehet véletlen csak vagy tényleg több közünk van egymáshoz?
2016. máj. 14. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
és anyukáink is ugyanannyi idősek.
2016. máj. 14. 18:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Butaság, ez a te agyszüleményed. Bármibe bele tudod magyarázni.
2016. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem jelentenek semmit. Nem is ismerem ot, de kapasbol fel tudok sorolni en is ilyen szamokat amik egyeznek nagyjabol barkivel.
2016. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komlós Henrietta válasza:

Én egy ideig a 46-os számot láttam mindenhol. Amikor utánanéztem, kiderült, hogy ez a szerencsés házasságok száma. Szingliként én is nagyon megörültem ennek, csak aztán semmi sem lett a dologból, az igazi valahogy évekig nem akart jönni. Tudod, mikor jött el?


Amikor felnőttem annyira, hogy megtanuljak ne a számokban és ne másokban, hanem saját magamban bízni. Hihetsz a számmisztikában, senki sem fog kigúnyolni miatta, de még fontosabb, hogy saját magadban higgy. Ha belül erős vagy, kifelé gyengéd, akkor az bármelyik srácnak imponálni fog, ezt garantálom.

2016. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

A felsorolt ~10 számból egy pár egyezik meg. Jársz rendesen matekra?


24/F

2016. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"ennyi közös pont" mennyi?
2016. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!