Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a férfiaknak egy szép sminkkel?

Figyelt kérdés
Mindent lehet szépen, és kevésbé szépen csinálni.

2016. máj. 17. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Nekem tetszik, mikor folyik le a szopatásomtól.
2016. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2016. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép akkor semmi,de ez nagyon relatív.:)
2016. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Az, hogy egy valamirevaló nő, az nem bohóc...Vagy legalábbis nem kéne ahhoz hasonlítania...Egy női arc az úgy szép, ha TERMÉSZETES...És a bőrnek is ez az állapot az ideális...
2016. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
En is szeretem a sminket, nincs vele semmi baj. Kivéve az ilyen tetovált szemolduko, szolis muszempillas pirított rbancokat.
2016. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

#4 Igen, csakhogy ti azt gondoljátok természetesnek, amit a magazinokban, meg címlapokon láttok, mikor direkt úgy van retusálva, hogy "semmi smink nincs rajta", és azt várjátok, hogy úgy is nézzen ki a nő, ha tényleg nincs smink rajta. Ahhoz, hogy úgy nézzünk ki mint a címlapon lévő ideálok, ahogy igenis kell smink...


L/20

2016. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pasik, akik nyomják ezt "a nő legyen természetes" dumát, és a sminket ördögtől valónak gondolják. De az ő számukra a smink vörös rúzst és kimázolt szemet jelent.

Sokszor valószínűleg az általuk "természetes" szépségnek látott nőkön is van egy kis korrektor, púder, meg van igazítva a szemöldökük, stb. de mivel ez nem feltűnő, nem ugrik be nekik, hogy ez is smink.

Az is hülye duma, hogy árt a bőrnek. Egy színezett hidratáló krém pl. jót is tesz a bőrnek és szépíti, egyenletesebbé is teszi.

2016. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

ma 17:40

Nem. Én soha nem sminkelek, eddig az összes fiú haverom, illetve eddig mind a 3 párom is dicsért, hogy végre én nem vakolom magam. Pedig nagyon enyhén még pattanásos is az arcom, mégis csak pozitív megjegyzéseket kaptam, hogy milyen jó így. A férfiak nem idióták, pontosan tudják, hogy az újságokban, tévében minden nő ki van vakolva....

2016. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Foglalkozásomból kifolyólag, sokat járok terepen, a természetben, valamint ez nálam egy életforma, így gyakran szabadidőmben is kint vagyok, és ott inkább a praktikusság az előnyös, valamint esőben, sárban, vagy nyári melegben amikor izzad az ember és kilométereket túrázik én nem tudom elképzelni, hogy oda a smink az praktikus. Amúgy meg nincs bajom azzal, ha a megfelelő alkalmakra kicsípi magát valaki, vagy valami minimális van rajta, de az amikor látszik rajta, hogy reggel nem kevés időt töltött azzal, hogy a sminkje meglegyen és ő attól "szép" legyen, na arról nem tudom elképzelni, hogy kijönne velem gumicsizmában túrázni, meg békát simogatni, mert nekem ez a mentalitás az ami bejönne a lányoknál.
2016. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs az égvilágon a szép sminkkel.

Ez egy urban legend, hogy utáljuk. Sőt, többnyire észrevenni is csak azt szoktuk, ami láthatóan el van qrva, fura hatást kelt.

Sminkelj nyugodtan.

2016. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!