Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva velem szex közben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva velem szex közben, hogyan maradjak így vele?

Figyelt kérdés

A párommal nincs semmi gond szeretem ahogy ő is engem.

Viszont ha szexre kerül a sor nagyon durva tud lenni, amit én cseppet sem élvezek.

Nem érdekli olyankor, hogy fájdalmat okoz.

Többször mondtam, hogy nekem ez nem jó de, nem lett, jobb a helyzet.

Szeretem, de elhagyom ez miatt, egy hete külön is élünk. Azt hiszem mostmár ki mondom, hogy vége.

Ha tudna változtatni vele maradnék...de így...

20L



2016. máj. 17. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Tudja, hogy így biztosan vele fogsz maradni.
2016. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezés lényege, hogy örömet szerezzünk egymásnak. Ha neki csak az számít, hogy ő kielégüljön, az már magában probléma, de ha mindeközben neked is fájdalmat okoz, és ezzel nem törődik... Szerintem jobb, ha mást keresel. Majd jön valaki, aki igazán szeretni fog, minden téren. Sok sikert!
2016. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy okoz fájdalmat?
2016. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, jo dontes toled. Ha nem akar valtoztatni es veled gyengedebb lenni jogos, hogy kiadod az utjat.
2016. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy önző gyökér,szakíts vele.
2016. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változtatni,változtatni...Ideig-óráig fog működni.Utána,amikor már nem tudja türtőztetni magát újra "bántani" fog.
2016. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!