Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi többször hangoztatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi többször hangoztatja, hogy sajnos nem vagy a barátnőm vagy sajnos nem járunk, akkor miért nem jár velem?

Figyelt kérdés

28 éves a srác, évek óta ismerjük egymást, egy ideje már megy közöttünk a barátság-extrákkal kapcsolat, én beleszerettem és többet akarok (tud róla), viszont nem akar velem járni pedig régen évekig "rajongott" értem (nekem akkor barátom volt). Amit nem értek:

-szuper az együtt töltött idő, gyakran együtt is alszunk, mindig megköszöni, hogy találkoztunk és mindig jól érezzük magunkat

-külsőleg is nagyon tetszünk egymásnak, egymás ideáljai vagyunk, szenvedély is megvan

-közös az érdeklődésünk + ált. mindenben hasonlóan gondolkozunk

-reggeltől estig beszélünk, ha pár óráig nem írok vissza már kérdezgeti, hogy hol vagyok DE nem akarok velem összejönni, de elhagyni sem megy. Néha mikor ittas azt mondja, hogy szeret.

Ja meg a másik, mindig azzal jön, hogy majd később elvesz feleségül, még kicsit éretlennek tart (26 vagyok).... Vajon kialakulhat ebből még valami? Az a baj, hogy én sem tudom elengedni mert szeretem és jó vele, néha elegem lesz és megmondom, hogy hagyjuk az egész -extrákkal- kapcsolatot, de nem tart sokáig... Köszönöm előre is ! Ja és retteg az elkötelezettségtől (rossz tapasztalatok).



2016. máj. 28. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, mekkora prolik vagytok!
2016. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már miért is?
2016. máj. 28. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fél az elkötelezettségtől és neki jó ez a helyzet így, nem akar változtatni hiszen mi változna? Már így is olyan mint ha együtt lennétek csak nem mutatjátok be egymást a szülőknek meg nem pasidként hivatkozol rá hanem barátként. Beszélgess vele erről lehet idővel változik a véleménye (: 21/L
2016. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Kezdj mesélgetni egy másik pasiról aki hajt rád, és néha lökd be hogy vele mész talizni. Másik, mondd azt hogy nem folytatod ezt tovább, neked több kell, mivel tiszteletben tartod hogy neki nem kellesz, inkább mész. Hidd el, azonnal kelleni fogsz neki. Pár nap és megérzi a hiányod. Csak most tök jól elvan így, nincs oka változtatni. Ha megérzi hogy elveszíthet, akkor fog csak megijedni.
2016. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért vagytok prolik, mert barátság+extrák? Hát komolyan, ezek után mit vársz? Belementél egy ilyen kapcsolatba, de most hú de nagy szerelmes lettél, de a másik csak a basz.ópartnert látja benned! Hát így jártál!
2016. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak: már ismerik a szüleim (volt nálunk) és ő is bemutatott nemrég az övéinek de továbbra sem akar járni :\
2016. máj. 28. 19:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Harmadik: igen ez jó ötletnek tűnik, hogy megmondom, hogy ez nekem kevés, volt már párszor, hogy nem beszéltünk 1-2 hétig, de már ált. másnap írt vagy hívott hogy nem bírja, le se tudtam vakarni...de amint újra beszéltünk, akkor sem nagyon gondolta meg magát a komolyabb ügyben. De ha most lenne valami barátom biztosan itt ülne, MURPHY :D
2016. máj. 28. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből párkapcsolat nem lesz. Szeret veled dugni, de nem szerelmes beléd. Majd ha találkozik a nagy Ő-vel, dobni fog téfed, addig jó vagy neki. Vagy előzd meg: dobd te. De ha így jó neked, hajrá. Csak ne legyenek elvárásaid.
2016. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!