Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverom kiakadt, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom kiakadt, amiért hagyom, hogy a barátnőm barátilag smároljon a meleg barátjával. Vélemények? Lent!

Figyelt kérdés
Nyilván nem nyelik le egymás nyelvét, csak szájrapuszi. Engem ez nem zavar, mivel a srác még csak nem is bi, hanem meleg. Régebb óta ismerik egymást, mint mi a barátnőmmel, akkor most miért tiltsam meg?

2016. máj. 31. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Egy párkapcsolatban élőnek mi szüksége van arra, hogy BÁRKIVEL szájrapusziszkodjon a barátján kívül? Én nő vagyok, és eszembe nem jutna egyik haverommal se ilyet csinálni, akár nő, akár férfi, akár meleg, akár hetero, mert van egy csodálatos párom.

Ha véletlenül félresikerül egy köszönős puszi, nem gáz, nem kell kiakadni, de ezt leszámítva nem tudom elképzelni, hogy ne lenne semmi vonzódás a dologban, hiába "meleg" a pasi. Efelől igen erős kétségeim vannak ezek alapján.

2016. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Sztem ez tok oke nekem is van olyan baratom akivel szajrapuszival koszonunk es bucsuzunk,plusz a baratom meg nem is meleg:-))A ferjem jofej es nagyon nyitott es nem zavarja,a baratom felesege is oke a dologgal:-))


Sztem ebben nincs semmi:-)


30/N

2016. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13-Es vagyok,valaki privatban megkerdezte hogy lefekudtem ezzel a baratommal, a valasz az,hogy nem,konkretan eszembe sem jutott,mindketten boldog hazassagban elunk:-)
2016. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha a barátom nélkül megyek bulizni meleg, férfi barátaimmal, szokták azt játszani, hogy valamelyikük a pasim, ha valami nem szimpatikus úr startol rám és nem akar leállni. Akkor csókolózunk:D

18L

2016. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nemtágít az unszimpatikus úr esetleg dugtok is? OMFG mik vannak -.-
2016. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Te pedig a f. Szát szopkodod?
2016. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hetero vagyok.

Nem fogjátok fel, hogy a szex egyáltalán nincs képben?

2016. jún. 11. 21:32
 18/21 opened paradise ***** válasza:

Bulikban? Mint a divatleszbik?

Na ez több szempontból is zavarna.

2016. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most világosítson fel valaki! - Ma már a melegek is smárnak csókolóznak csajokkal, nőkkel?

Hát nem azért melegek, hogy a pasikat szeretik?

2016. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mint az előző válaszokból is látszik az átlag képtelen a szájra puszit a szextől elválasztani. Mivel a meleg is férfi így furcsa az embereknek, hogy nővel és ráadásul a csajoddal puszilkodik. Mivel szex egy nő és egy meleg között alapjáraton nem lehet így nyilván téged nem esz a féltékenység. Ezen pedig ki fognak akadni az emberek, egyszerűen ne törődj vele.
2017. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!