Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszer házasság?

Figyelt kérdés

A családom nagyon régi módi elvek szerint él.

A lányuknak az jó amit ők mondanak szerintük így a párválasztást is ők oldják meg.

Én nem ismerkedhetem, a házasságik nem élhetek nemi életet, és sehova sem járhatok el.

Ezek azért fontosak mert kinéztek nekem valakit akit nem is ismerek, és nem fogok kelleni neki ha ezeket megszegem, és a szüleim ezáltal megszégyenülnek miattam...

Kétszer láttam csak az illetőt de nagyon nem szimpatikus...és én ezt az egészet nem is akarom.

Mivel én ebbe nem egyezem bele, eljöttem otthonról.

Viszont félek keresni fognak.

Talán ha összejönnék valakivel látnák van valakim nem akarnának hozzáadni ahoz akitől nem akarok semmit.

Mit tegyek?



2016. jún. 4. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit akarnak, sem joguk, sem hatalmuk ilyesmire kényszeríteni. A legrosszabb esetben az oltárnál mondod, hogy "nem".
2016. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Te a kozepkorban elsz, vagy valami zsakfaluban?
2016. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

nem kényszeríthetnek rá, mondhatsz nemet

előbb-utóbb vagy elfogadják vagy ha nem tetszik nekik, akkor ez van, de ez a te életed

szóval szerintem ismerkedj, de magad miatt, ne azért keress valakit, hogy megmutasd nekik, hogy van valakid

2016. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg önvédelmet tanulj, ha megpróbálnának elrabolni, de valószínűleg a rendőrség is megvéd, ha nem tudják, hol a határ.
2016. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Jesszusom, hány éves vagy?
2016. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!