Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm furcsán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm furcsán viselkedik vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozom egy cégnél, irodai munkát végzek. Kezdetben nem is neki dolgoztam, ő intézte így, látásból ismertem. Próbaidős voltam, de elintézte állandó legyek mondván hogy ő és a többi főnöke nagyon jó munkaerőnek tart (ami igaz is, keményen dolgozom, túlórázom is).

Egyébként egy nagyon kedves, megértő, jóindulatú ember, humoros, sose volt velem tiszteletlen vagy bunkó, nem kiabált (az előző főnökeimről nem mondható ez el). Én mint embert nagyon megszerettem és tisztelem, ha hibáztam is türelmes volt, volt olyan is hogy megvédett engem.

Szóval szinte csak jót tudok róla mondani, ilyen főnököt kívánnék mindenkinek.

Viszont furcsán viselkedik olykor. Hol közömbös velem és alig szól hozzám, máskor pedig nagyon kedves, mosolyog, viszont mintha másként is tekintene rám....Miközben dolgozom gyakran bámul, drágámnak vagy édesemnek szólít (nem tudom más kolléganőt is így hív-e megérdeklődöm), lopva megérint miközben elhalad mellettem. Megtalált engem egy közösségi oldalon is de nem írt még nekem csak felvett ismerősnek (és csak engem munkahelyről).

Nem tudom eldönteni, tetszem is neki mint nő és nyomulni akar(na), vagy félreértem?

Mivel a főnököm nem tartanám jó ötletnek a munkahelyi románcot, igazság szerint nekem is tetszene mert egész jól néz ki, bár idősebb nálam, jól tartja magát, jóval fiatalabbnak néz ki. Másik probléma hogy házas ezért se mennék bele.

Nála jobb főnököt nem találnék, sokat köszönhetek neki, amúgy jó ember, csak nem tudom hogy kezeljem ezt, anélkül hogy megbántanám.


Én 27/N, Ő 47/F



2016. jún. 4. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha kimondja, hogy mit akarna tőled akkor megmondod neki ezt, amit leírtál.
2016. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó kávét tudsz főzni?
2016. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vajon mit akarhat? Tipikus helyzet.A feleségét is meg kellene kérdezni,hogy ő is jó embernek tartja-e.
2016. jún. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pont ez az nem tudom akar-e egyáltalán valamit, vagy akar csak bizonytalan....

Ezen én is gondolkoztam milyen viszonyban lehetne a feleségével. Még az is lehet nem tud róla a férje dolgairól, de nekem az is eszembe jutott, nem- e lehetséges hogy nyitott kapcsolatban élnek. Láttam közös képeket róluk, nekem boldognak, a főnökömet is egy kiegyensúlyozott embernek ismertem meg. Persze az is lehet amit láttam belőlük az látszat és más van zárt ajtó mögött, esetleg csak unja a feleségét, változatosságra vágyik. Arra is gondoltam, netán mert hasonló korúak lehetnek, a feleséget nem annyira érdeklik intim dolgok....És a férj hiányt szenved.


Amúgy őt szinte mindenki kedveli a cégnél, mint főnök nagyon korrekt.

2016. jún. 5. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szexet,de ez hamarosan ki fog bukni nála.Max pár hónap.
2016. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg hangulatember, és azért becézget
2016. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megakar dugni
2016. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbélgyulladásáról akar veled beszélni. Mi egyebet akarhatna egy nőtől egy férfi?
2016. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Számomra nem mindig volt egyértelmű mit akar vagy egyáltalán akar valamit vagy sem. Olyannak tűnik mint aki akarna hajtani csak nem tudja miképp.

Ha pedig szexet akar, nem is értem, miért pont tőlem. Egy helyen dolgozunk, én a beosztottja vagyok és sok szempontból hátrány egy munkahelyi viszony (van az a mondás, "házinyúlra nem lövünk'').

Ha szexet akar, azt megkaphatja ill. megkaphatná mástól is munkahelyen kívül.

Az egy dolog hogy szép és csinos nőnek számítok, de pont azzal ellensúlyozom, hogy igyekszem maximálisan teljesíteni hogy ne csak ezt lássák bennem.

Mint írtam azért se értem mert a képeiken boldognak tűnnek a feleségével (nem biztos az csak gondolom lehet az élettársa), amiket felsoroltam tippeltem velük.

2016. jún. 11. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, kérdező, minden ember ember. S mint ilyen, mindenki más. Más karakterrel, más ízléssel, vágyakkal. 27 év alatt még nem biztos, hogy megtapasztaltad, de mindenkivel másképp tudunk egymás öntőformájába simulni. Van aki taszít minket, van aki vonz, és van, aki elemi erejű szexmágnesként hat ránk. A szexuális vágy azonban 47 évesen sok mindentől függ. Függ az aktuális hangulattól, pillanatnyi erőnléttől, függ a feleség utóbbi napokban tanúsított hancúr-hajlandóságától, de még a telihold is befolyással van rá. És ezek nagymértékben befolyásolják azt, hogy mennyire érvényesül a munkahelyi gátlás. Ő sem akar kalamajkát, ő sem akar munkahelyi liaisont. De van, amikor kevésbé "van észnél".
2016. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!