Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ez a szamurájokra emlékeztető, kontyos frizura a férfiakon?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem, mert legtöbbször ilyen divatozó páwákon látom. Múltkor mondjuk láttam egy srácot, akinek jól állt, de ez kb 100-ból 1 pasi, akin nem néz ki gagyin szerintem.
2016. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy ki viseli. Mondjuk én nem rajongok érte, sőt, de ha valaki olyanon van, aki tetszik nekem, vagy esetleg szeretem, akkor tényleg semmi gondom vele.
2016. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
erre gondolsz? [link]
2016. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A felnyírt hajjal nincs bajom, bár akik ilyet hordanak, úgy a kétharmadának nem áll jól, de a copfos/kontyos verziót már nagyon nem bírom.
2016. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még ha látok is egy pasit, aki amúgy bejönne, szinte azonnal elfog a hülye vigyorgás, ha meglátom, hogy ilyen haja van. Mindig a hagymás, vagy a szemeteskukás hasonlat jut eszembe.
2016. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

tetszik, de nem a felnyírt, hanem a rendes verzió :D


[link]

2016. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!