Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetek már olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már olyan embert akire illet az, hogy "fájdalmasan szép"?

Figyelt kérdés
Tehát annyira tökéletes volt a szépsége, hogy szinte fájt ránézni is?
2016. jún. 17. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kint voltam Törökországban, és egy kajáldában olyan nőt láttam, hogy elakadt a lélegzetem. Kb 30 körüli lehetett, de ilyen szép embert én még nem láttam előtte.
2016. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Ha te igen, mesélj, vagy mutass képet.
2016. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En a tokeletes kinezetu ferfit talaltam meg, aki sajnos foglalt. :( egy eve szenvedek miatta.(Amugy meg a kornyezetem csunyanak tartja szegenyt.)


N

2016. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor először megláttam azt hittem, hogy egy angyal, pedig férfiakról nem szokás ilyet mondani. Egy éteri lény volt előttem és valamiért szégyeltem még azt is hogy egy helységben tartozkodok vele... nagyon letaglózott. Tetejében egyre többször futok össze vele munkahelyen, és mindig mellbevág a látványa, nem tudom megszokni.
2016. jún. 17. 01:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekszerint ha esetleg elhívna, szívrohamot kapnál az első randin. 😄
2016. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem hozzá még palvin barbi is kevés lenne...

Sajnos a belsője közel sem olyan gyönyörű, mint a külseje, a munkahelyi pletykák szerint szívesen él vissza a vonzerejével... én pedig nem akarom,hogy csak az ágyékát mozgassam meg... szóval inkább el sem mennék a randira.

2016. jún. 17. 01:37
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Az exemről gondoltam ezt. Rajongásig imádtam.
2016. jún. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor látunk egy embert "fájdalmasan szépnek" ha elérhetetlen számunkra.
2016. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!