Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak esélyt olyan fiúnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt olyan fiúnak aki 3 éve csak szexre akart használni?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: van egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam 3 éve de ő csak szexet akart tőlem. Ebbe én akkor nem mentem bele aztán el is tűnt az életemből. Múlt hétvégén véletlen összefutottunk, utána beszélgettünk elég sokat facebookon és most meg randira hívott. Azt mondja azóta érettebb lett és komolyak a szándékai. De nagyon nehéz bíznom benne, egyszerűen egy szavát sem hiszem el bármennyire is szeretném. Ráadásul nem bánt velem szépen anno, nehéz ezen túltennem magam. De közben meg nagyon szerettem és még mindig vannak érzéseim felé. Félek hogy átver és az nagyon fájna már megint.

2016. jún. 17. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
úgy is kell neked. Azóta biztos rengeteg rendes pasi próbálkozott nálad, csak ők nem voltak elég jók. Aztán csettint egy jó pasi, és ugrasz...
2016. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

"De közben meg nagyon szerettem és még mindig vannak érzéseim felé."


Szánalmas vagy.

2016. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze, legyél nyugodtan ostoba, mint sok csaj, akit csak d*gni akarnak, ezért csicskaként kezelnek, mint téged, ahogy írod is, hogy szeretted, de nem bánt veled szépen. Nektek nem is való odaadó fiú, csak aki r*biként tart titeket.
2016. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, h nem értem, hogy miért állsz egyáltalán szóba vele? Azt írod, csúnyán bánt Veled. Hagyd a pitlibe az ilyet. De ha az kell, h átgázoljon rajtad (mert azt fog, ez nem komolyság, csak színjáték), meg is érdemled. Gondolkodj el rajta: Ilyen ffi kell Neked? Te csak ennyit érdemelsz? Mit tud ő Neked nyújtani, amit más nem? Megkapnád tőle azt, amit szeretnél?
2016. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg pasiként kérdem, hogy más választásod nincs? Rád soha senki nem nyomult, hogy le kelljen állnod vele?
2016. jún. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilván van más választásom, csak hozzá érzelmek kötnek, így nehéz elengedni még mindig.

Köszi a hasznos tanácsokat de sztem akkor lettem volna szánalmas hogy ha 3 évvel ezelőtt hagyom hogy kihasználjon. De én nem feküdtem le vele egyszer sem, pont azért mert többre becsülöm magam ennél, úgyh nem értem miért kellett leszólni. Arról meg nem tehetek hogy beleszerettem, attól hogy csak szexet akart régen még nem egy rossz ember és egy darabig barátok voltunk ezért ismertem.

2016. jún. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!