Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok ruhákat vásárolni a parotokkal? Es ilyenkor egyértelmű hogy ő fizet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de amugy sem lenne "egyértelmű", mert miért is?
2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de talán nem baj, ha válaszolok. Szoktam ruhát vásárolni a feleségemmel, mikor még csak jártunk, akkor is vásároltunk. Soha nem én fizettem, vagy legalábbis nem emlékszem ilyen alkalomra. Attól, hogy egy férfi jelen van bárminemű fizetéskor, még nem jelenti, hogy automatikusan ő fizeti a cech-het.
2016. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért fizetne ő? Szoktunk járni vásárolni, de soha még csak fel sem merült, hogy ő fizesse ki az én ruháimat. Miért is kéne?

Ez csak valami hülye provokatív kérdés.

2016. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén férfi szempontból válaszolok: időnként el szoktam kísérni a páromat ruhát venni. Egy-egy darabot meg szoktam venni neki. Különösen olyan, amin nagyon tétovázik, de nekem tetszik, vagy ki is kéri róla a véleményemet. Úgy gondolom, hogy ha azt a ruhát félig én választottam, azért veszi, hogy nekem tetsszen benne, akkor megveszem neki.
2016. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, max néha volt, hogy már kinéztem valami ruhát a neten, és ha már úgyis ott jártunk a plázában, mert mentünk pl moziba, akkor előtte vagy utána gyorsan beszaladtunk az adott boltba, felpróbáltam és megvettem, 10 perc volt az egész. Nem rángatom el a barátomat "shoppingolni", főleg mert azt én se szeretem, egyedül is így vásárolok, hogy negyed óra alatt letudom az egészet pár hónapra :D

Az meg miért lenne egyértelmű, hogy ő fizet?

Nálunk csak akkor szokott egyértelmű lenni, hogy ő fizet, ha házibuli előtt bemegyünk boltba venni valami rágcsát meg piát, ez már teljesen bevett szokás, ő kifizeti, én addig elpakolom szatyrokba a cuccokat, a buliban meg én fizetem az ő pizzáját :D

De az én ruháimat miért neki kéne megvennie? o.O Max ha már házasok leszünk közös számlával, akkor úgyis ő fog fizetni mindent, én valamiért nem szeretem, így is sokszor a kezébe nyomom a pénzt, hogy fizessen ő, ha veszek valamit :D

2016. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miert fizetne o??!! Persze, szoktunk ruhakat vasarolni egyutt, de az en ruhaimat en fizetem, az oveit meg o. Neha van olyan, h 1-2 ruaht egymasnak kifizetunk, de eleg nagy parasztsag lenne elvarnom tole, h fizesse o a ruhaimat.
2016. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Velem rendszeresen eljön vásárolni a párom, soha fel se merült bennem, hogy ő fizessen az én cuccaimért.
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.És nem engedném,hogy én cuccaim bárki is kifizesse!
2016. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most nincs párom. De mikor volt, mentünk együtt vásárolni. Ő fizette a magáét, én pedig a magamét. Nekem ez így logikus.
2016. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Közös kasszán vagyunk, tök mindegy ki fizet. De ruhavásárláskor nem szokott elkísérni a férjem. Ha neki kell valami, akkor persze muszáj elkísérnem :).
2016. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!