Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a helyzetből hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a helyzetből hogy jöhetek ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel elmentem egy koncertre. Alapból nem voltak ott sokan, de összefutottunk neki egy fiú ismerősével és annak a haverjával. Egész sokat beszélgettünk, meg Fb-n ismerősök lettünk mind a 4-en.


Én azt hittem, hogy ennyiben kimerül ez, de tegnap létrehoztak egy közös beszélgetős csoportot, amiben az egyik srác azt mondta, hogy elmehetnénk 4-en egy kiállításra vagy múzeumba. A másik meg rákontrázott, hogy szabadulós játékra is mehetnénk.

Tegnap mikor találkoztunk a barátnőmmel és kitaláltuk, hogy hogyan kéne hárítani ezt, mert ez eléggé gáz 0 ismertség után ilyen programokra menni(kb olyan mint egy 4-es randi, ráadásul nekem van barátom is).


Írt is a barátnőm a haverjának egy kulturált hárító levelet a kettőnk nevében, de ennek ellenére is megkérdezte, hogy mi a véleményem erről, mert nem nyilatkoztam. Most erre mit lehet válaszolni?


2016. jún. 28. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: írd meg, hogy csak azt tudnád megismételni, amit a barátnőd már leírt, egyébként viszont múzeumba menni szerintem ilyen formában sem lenne gáz, max. ha tolakodóak a srácok, akkor lerázzátok őket.
2016. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megírod, hogy szuper, viszed a barátod is, ők kivel jönnek?
2016. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) megértette. Kicsit csalódott szegény, de hát ez van.
2016. jún. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!