Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott most meg szinte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott most meg szinte már zaklat?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a dolog, mindíg is duci voltam nem igazán tetszettem senkinek. Megismerkedtem valakivel akivel egy városban élünk néhányszor lefeküdtúnk egymással nekem ő volt az első kicsit elbíztam magam azt hittem tetszek neki...viszont a szemembe vágta amikor azt hittem komolyabb lesz köztünk a dolog, hogy nem kellek neki mert egy kövér nővel nem mutatkozik stb...rosszul esett de elfogadtam...

A "szakítás" után nem jött meg a menzeszem, egy pozitív tesz és orvos után megtudtam terhes vagyok, elmondtam neki de nem érdekelte. Megtartottam, elfogadtam egyedül nevelem fel, a fiam egy éves minden boldogságom örömöm ő.

A szülés óta sok kilótól megszabadultam, és külsőleg is megváltoztam.

A fiam apja szerelmes üzenetekk bombáz, az utcán us megállított volna ha megálltam volna... nem írok vissza hisz számomra már senki.

Minek ír, keres ha nem kellettem neki?

21L



2016. júl. 2. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért.
2016. júl. 2. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Talan benott a feje lagya, talan elkezdett valamifele felelosseget erezni... maskulonben nem hiszem, hogy csinalna...
2016. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert lefogynál, és újra megdugna. Ilyen végtelen egyszerű. Ne legyél naiv.
2016. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Rájött, hogy s*ggf*j volt. Ettől még nem szeretett beléd, de a gyerekét szeretné látni meg téged is szívesen dugna.
2016. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a gyerekünket nem akarta látni akkor se most sem, tehát a feje lágya ha benőtt volna, ahogy itt meg lett említve a gyermeke felöl érdeklődne.

Naív akkor lennék ha elhinném, hogy komolyan mellénk áll és normális lesz ezentúl...

2016. júl. 2. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Azta...ez durva történet.


De komolyan egyáltalán nem érdekelte a gyerek?

2016. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szülés óta sok kilótól megszabadultam, és külsőleg is megváltoztam.

---

Akkor mi a kérdés?

2016. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még csak képen látta talán, meg messziről amikor vittem valahovaa kicsit, de oda sem jött nem is érdekli...
2016. júl. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!